Home > A-tým > Národní liga západ 2021/2022

Zápasy - Národní liga západ 2021/2022

Všechny zápasy

1. kolo, ne 12. 9. 2021 - SH ZŠ Kunratice
FAT PIPE TRAVERZA MUKAŘOVFBC Plzeň
3:4
2. kolo, ne 19. 9. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňWizards DDM Praha 10
5:3
3. kolo, ne 26. 9. 2021 - SH TJ Náchod
Florbal Primátor NáchodFBC Plzeň
2:3
4. kolo, ne 3. 10. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňPANTHERS PRAHA
3:7
5. kolo, so 9. 10. 2021
TJ TURNOVFBC Plzeň
6:7
6. kolo, čt 21. 10. 2021 - SH Králův Dvůr
T.B.C. LUCERN Králův DvůrFBC Plzeň
6:5
7. kolo, ne 24. 10. 2021
SK Florbal BenešovFBC Plzeň
5:6
8. kolo, ne 31. 10. 2021 - SH VŠE
FC Bučis TeamFBC Plzeň
6:5
9. kolo, ne 7. 11. 2021
Florbal TJ KobylisyFBC Plzeň
4:5
10. kolo, ne 14. 11. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňSK BIVOJ LITVÍNOV
11. kolo, ne 21. 11. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňASK Orka Čelákovice
6:5
12. kolo, ne 28. 11. 2021
Wizards DDM Praha 10FBC Plzeň
4:9
13. kolo, so 4. 12. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva III
FBC PlzeňFlorbal Primátor Náchod
5:6
14. kolo, ne 12. 12. 2021 - SH ZŠ Rudná
PANTHERS PRAHAFBC Plzeň
15. kolo, pá 17. 12. 2021 - MSH Plzeň Lokomotiva III
FBC PlzeňTJ TURNOV
6:3
16. kolo, ne 9. 1. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňT.B.C. LUCERN Králův Dvůr
17. kolo, ne 16. 1. 2022 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňSK Florbal Benešov
18. kolo, ne 23. 1. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňFC Bučis Team
9:8
19. kolo, ne 30. 1. 2022 - MSH Plzeň Lokomotiva
FBC PlzeňFlorbal TJ Kobylisy
8:7
20. kolo, so 5. 2. 2022 - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
SK BIVOJ LITVÍNOVFBC Plzeň
7:8
21. kolo, ne 13. 2. 2022 - Nová MSH Mladá Boleslav
ASK Orka ČelákoviceFBC Plzeň
22. kolo, ne 20. 2. 2022 - MSH Plzeň Lokomotiva III
FBC PlzeňFAT PIPE TRAVERZA MUKAŘOV
8:6
ČF1, so 26. 2. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňSK Florbal Benešov
6:5
ČF2, ne 27. 2. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňSK Florbal Benešov
3:2
ČF3, so 5. 3. 2022 - SH Bystřice
SK Florbal BenešovFBC Plzeň
4:5
SF1, so 12. 3. 2022 - SH ZŠ Rudná
PANTHERS PRAHAFBC Plzeň
4:5
SF2, ne 13. 3. 2022 - SH ZŠ Rudná
PANTHERS PRAHAFBC Plzeň
SF3, so 19. 3. 2022 - MSH Plzeň II.
FBC PlzeňPANTHERS PRAHA
5:3
SF4, ne 20. 3. 2022 - MSH Plzeň
FBC PlzeňPANTHERS PRAHA
4:6
SF5 , út 22. 3. 2022 - SH ZŠ Rudná
PANTHERS PRAHAFBC Plzeň
4:6
F1, so 26. 3. 2022 - SH Radotín
FC Bučis TeamFBC Plzeň
9:3
F2, ne 27. 3. 2022 - SH VŠE
FC Bučis TeamFBC Plzeň
9:4
F3, so 2. 4. 2022 - Slavia VŠ Plzeň
FBC PlzeňFC Bučis Team
4:5
PU1, ne 10. 4. 2022 - SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. PetroviceFBC Plzeň
1:3
PU2, so 16. 4. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňZ.F.K. Petrovice
7:6
PU3, ne 17. 4. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňZ.F.K. Petrovice
4:8
PU4, so 23. 4. 2022 - SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. PetroviceFBC Plzeň
PU5, ne 24. 4. 2022 - SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. PetroviceFBC Plzeň
5:9

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone