Home > A-tým > 1. Liga mužů

Zápasy - 1. Liga mužů

Nejbližší zápas

6. kolo, ne 2. 10. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňFBC Štíři Č. Budějovice

Všechny zápasy

1. kolo, ne 4. 9. 2022 - SC SLUNETA Ústí n/L
Florbal ÚstíFBC Plzeň
5:4
2. kolo, ne 11. 9. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňFBŠ Hummel Hattrick Brno
4:5
3. kolo, ne 18. 9. 2022 - SH VŠE
BUTCHISFBC Plzeň
8:3
4. kolo, ne 25. 9. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňTroopers
7:4
5. kolo, st 28. 9. 2022 - SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBC Plzeň
6. kolo, ne 2. 10. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňFBC Štíři Č. Budějovice
7. kolo, so 8. 10. 2022 - Chomutov
Florbal ChomutovFBC Plzeň
8. kolo, ne 16. 10. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňKanonýři Kladno
9. kolo, so 22. 10. 2022 - Opava
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Plzeň
10. kolo, pá 28. 10. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňSokol Brno I EMKOCase Gullivers
11. kolo, ne 30. 10. 2022 - Kunratice
FAT PIPE Start98 KunraticeFBC Plzeň
 
12. kolo, ne 6. 11. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňAligators Klobouky
13. kolo, ne 13. 11. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňBulldogs Brno
14. kolo, čt 17. 11. 2022 - Brno
FBŠ Hummel Hattrick BrnoFBC Plzeň
 
15. kolo, ne 20. 11. 2022 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňBUTCHIS
16. kolo, ne 27. 11. 2022 - Brno
TroopersFBC Plzeň
 
17. kolo, ne 4. 12. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňTJ Znojmo LAUFEN CZ
18. kolo, ne 11. 12. 2022 - ČB
FBC Štíři Č. BudějoviceFBC Plzeň
 
19. kolo, ne 18. 12. 2022 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňFlorbal Chomutov
20. kolo, so 7. 1. 2023 - BIOS Kladno
Kanonýři KladnoFBC Plzeň
 
21. kolo, ne 15. 1. 2023 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňFBC Letka Toman Finance Group
22. kolo, ne 22. 1. 2023 - Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBC Plzeň
 
23. kolo, ne 29. 1. 2023 - MSH Plzeň I.
FBC PlzeňFAT PIPE Start98 Kunratice
24. kolo, so 4. 2. 2023
Aligators KloboukyFBC Plzeň
 
25. kolo, so 11. 2. 2023 - Brno
Bulldogs BrnoFBC Plzeň
 
26. kolo, so 18. 2. 2023 - MSH Plzeň III.
FBC PlzeňFlorbal Ústí

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2

Partneři 1. ligy ČF

Exesport