Home > Články > Reportáž ze zápasu: Plzeň - Black Angels 5:4

Reportáž ze zápasu: Plzeň - Black Angels 5:4

Pešek Vít, Urban Matěj, Varta Jiří, Ehm Matyáš, Řeřicha Vojtěch, Šíp Filip, Denisov Adam, Konopík Jaroslav, Páník Tomáš, Kaas Štěpán, Mrvik Vojtěch, Brabec Ondřej, Hajšman Václav, Sutner Jakub, Váchal Josef, Jankovec Václav, Baštýn Jan, Vyčíchlo Vítek, Eret Matouš

Black Angels

Urban Karel, Muller Jan, Vaněk Jakub, Veverka Václav, Kocourek Jakub, Hájek Jakub, Doležal Vilém, Prošek Jan, Sůva Lukáš, Kostrhún Štěpán, Chmel Pavel, Doucha Tadeáš, Krahulec Matyáš Metoděj, Michálek Jan, Diepolt Ondřej, Heřmanský Thomas, Čejka Marek, Doucha Vojtěch, Ernée Tomáš

Statistiky

Branky a nahrávky: 10. Jiří Varta, 21. Tomáš Páník, 24. Václav Jankovec, 42. Vít Pešek, 46. Václav Hajšman - 6. Lukáš Sůva, 9. Jakub Vaněk, 10. Jakub Kocourek, 39. Thomas Heřmanský. Rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:1. Diváci: 53. Střely na branku: 26:37.

Hodnocení trenéra

Hodnocení asistentky trenéra domácích Barbory Bělové: První třetinu jsme byli proti favoritu utkání pod tlakem a za stavu 0:3 jsme byli na ručník. Kontaktní branka na 1:3 nám nalila sílu do žil. Ve druhé třetině jsme zlepšenou hrou naopak dostali soupeře pod tlak my. Třetí třetina byla vyrovnaná a závěr hodně napínavý. Jsme šťastní za důležité tři body. Soupeři děkuji za zápas. Komentář trenéra hostí: Dobrý vstup do utkání jsme nedokázali udržet a poté jsme se přizpůsobili hře domácích. V závěru rozhodla naše nedisciplína a větší touha domácích po bodech.