Home > Články > Reportáž ze zápasu: Plzeň - Králův Dvůr 7:3

Reportáž ze zápasu: Plzeň - Králův Dvůr 7:3

Bezděk (Novotný) - Stelzer, Kuneš, Nový, Šůs, Šíbl, Vošta, Lapuník, Němeček, Tomášek, J. Täuber, Winter, Malý

Králův Dvůr

Kohout (Křemen) - Kurell, Sluka, Votava, Dvořák, Polyanskyj, Horký, Kovářík, Barbořík, Riley, Duchek, Lešuk, Balej, Nový, Uhřík, Kodl, Konečný, Svoboda

Statistiky

branky: 27. Jaromír Täuber, 42. Vojtěch Lapuník, 42. Vít Malý, 47. Vojtěch Lapuník, 50. Jaromír Täuber, 56. Matěj Vošta, 58. Filip Nový - 20. Patrik Kovářík, 25. Jakub Votava, 33. Pavel Dvořák; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2 + Dominik Šíbl 5:2; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Martin Bezděk 18 - Martin Kohout 19; po třetinách: 0:1, 1:2, 6:0;

Hodnocení trenéra

Po mdlých dvou třetinách, kdy jsme byli střelecky impotentní, nekoncentrovaní a celkově jsme se zabývali vším kolem jen ne hrou, se nám povedl vstup do třetí třetiny, kdy jsme dali dva rychlé góly. Díky tomu jsme se dostali zpět do zápasu, vyvarovali se chyb z prvních dvou třetin a zápas otočili. Přejeme brzké uzdravení Kubovi.