Home > Články > Reportáž ze zápasu: Start98 - Plzeň 6:7p

Reportáž ze zápasu: Start98 - Plzeň 6:7p

29. září 2024 | 17:00
SH Jižní Město
6:7

Statistiky

FAT PIPE Start98 - FbC Plzeň 6:7p branky: 2. Robert Málek, 20. Jakub Holiš, 41. Martin Škorpa, 54. Martin Škorpa, 58. Otakar Prášek, 59. Otakar Prášek - 5. Jakub Stelzer, 6. Josef Tomášek, 7. Jiří Winter, 15. Václav Zábran, 18. Vítek Vyčíchlo, 55. Josef Tomášek, 62. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Josef Šedivý 26 - Martin Bezděk 24; po třetinách: 2:5, 0:0, 4:1, 0:1

Hodnocení trenéra

Komentář hostů Täuber Jaromír (Trenér): Dneska jsme hráli rozdílově prvních patnáct minut utkání. Měli jsme dobrý fokus, komunikaci, kvalitně jsme dělali jednoduché věci a z toho jsme dokázali těžit. Soupeř potom vytáhnul pressing a nám tohle všechno začalo odcházet. Zápas se pak prakticky dohrával, protože šancí ubývalo na obou stranách. Děkuji soupeři za utkání Komentář domácích Řehulka Filip (Trenér): Dneska jsme ukázali co umíme a bohužel i to co neumíme. nPrvních dvacet minut jsme hráli velmi naivně a soupeř nabídnuté příložitosti nekompromisně trestal. Od druhé třetiny jsme postupně získávali půdu pod nohama a začali hrát svou hru. Góly jsme si nicméně schovali až do závěru utkání, kdy jsme proti dobře bránícímu soupeři zachraňovali nějaké body. nVelmi podobné utkání jako v prvním kole a stejně jako v prvním kole jsme nechali soupeře vyhrát. nDěkuji všem, kteří dnes přišli za zajímavé utkání