Home > Články > Reportáž ze zápasu: JAE - Plzeň 7:5

14. září 2024 | 19:00
SH Jaroměř
7:5

Statistiky

Branky: 8. Jiří Hofman, 14. Michal Nožička, 16. Lukáš Klouček, 30. Michal Nožička, 33. Lukáš Klouček, 56. Tomáš Hejzlar, 60. Lukáš Klouček - 22. Ondřej Horažďovský, 38. Václav Zábran, 43. Matěj Sobek, 44. Jan Šik, 52. Josef Tomášek; vyloučení: 4 + Jiří Lhotský 4:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 33 - Filip Beran 34; po třetinách: 3:0, 2:2, 2:3

Hodnocení trenéra

Komentář domácích Kubina Jakub (Trenér): Věděli jsme, že nás dnes nebude čekat lehké utkání a potvrdilo se to. nPrvní polovina utkání byla jasně v naší režii, potom se soupeř probudil a druhá polovina už byl jiný zápas. Na začátku třetí třetiny jsme svojí pasivitou dovolili soupeři vyrovnat. Naštěstí nás to nepoložilo a nakonec jsme dokázali zápas překlopit na svou stranu. Komentář hostů Täuber Jaromír (Trenér): Dneska rozhodly individuální chyby, kterých bylo na naší straně klidně na dva prohrané zápasy. Zároveň nám po dobu dvou prvních třetin chyběly standardy, které ve hře chceme vidět. Obrat bohužel nebyl dokonán, i když jsme byli víc než blízko. Třetí třetina ukázala, že časem budeme lepší