Home > Články > Reportáž ze zápasu: Plzeň - Wizards 2:7

Novotný (Ščurko) - Štejr, Stelzer, L. Täuber, Kuneš, Nový, Šůs, Brabec, Zábran, Vošta, Lapuník, Němeček, J. Täuber, Winter, Malý, Buchta

Wizards

Vávra - Krob, Vašíček, Mikoláš, Lazárek, Heller, Smutný, Bouda, Branžovský, Blažek, Policar, Šrámek, Kronďák, Svoboda, Kaliberka

Statistiky

branky: 40. Filip Nový, 52. Václav Zábran - 16. Martin Lazárek, 19. Jiří Šrámek, 21. Karel Smutný, 21. Jan Heller, 32. Karel Smutný, 35. David Bouda, 38. Tomáš Branžovský; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Pavel Novotný 22 - Lukáš Vávra 46; po třetinách: 0:2, 1:5, 1:0;

Hodnocení trenéra

Do zápasu jsem vstoupili ve velkém nasazení a vypadalo to, ze jsme našli naše sebevědomí. Bohužel to tak nebylo. Druhá třetina bylo z naši strany opět tragédie. Ve třetí třetině jsme ukázali, že umíme a byli jsme o hodně lepší než soupeř. Největší náš problém je v současnosti zakončení a řešení brankových situaci.