Home > Články > Z Brna vezeme vysokou porážku

Z Brna vezeme vysokou porážku

A-týmu se nedělní zápas s Hattrickem nepodařil. V tvrdém zápase jsme tahali za kratší konec a odvezli jsme si prohru 2:8.

MUŽI A

⚔️ FBŠ Hummel Hattrick Brno vs FbC Plzeň 8:2

Mužský tým si z Brna odváží vysokou prohru. Do zápasu se nám nepodařilo dobře vstoupit a domácí tým byl hned od samotného úvodu dominantním celkem na hřišti. Ztráceli jsme v osobních soubojích a velký problém nám dělala tvorba šancí.

Po první třetině jsme šli do šatny za stavu 0:3 pro soupeře a věděli jsme, že se zápasem musíme něco udělat. Ve druhé třetině jsme dokázali aplikovat nějaké taktické změny a podařilo se nám s domácími hrát vyrovnaný zápas, bohužel několik chyb a špatných pasáží nás stály další 2 góly do naší sítě, naopak nám se žádnou branku vstřelit nepodařilo.

Hned na začátku třetí třetiny se trefil Šebek a nám to dodalo novou krev do žil. Vytvořili jsme si několik příležitostí, dalšího gólu jsme se ale dočkali až v polovině třetí třetiny. V ten moment byl stav utkání 6:2 a my se rozhodli pro hru v šesti. Soupeře jsme po určitý čas drželi na jeho polovině, svojí zkušeností nás ovšem k dalšímu zdramatizování nepustil a naopak navýšil brankový rozdíl dalšími dvěma góly do prázdné brány.

„Dnes jsme byli horším týmem, byli jsme pomalejší než soupeř, nedařily se nám osobní souboje a to nás stálo zápas. Hattrick byl na nás dobře nachystaný a zaslouženě bere tři body. Neplnili jsme dnes ani taktické pokyny, které jsme si řekli před zápasem, jak se budeme chtít dostávat k soupeřovo brance, jak budeme skórovat, navíc nám i míček odskakoval a byli jsme ve velké křeči. Dnes to zkrátka nebyl povedený zápas“, hodnotí venkovní utkání trenér Matouš Hrdlička.

Mužský tým čeká nyní tvrdá práce v tréninku, která se doufejme ukáže v dalším utkání, které je na programu v neděli 29.10, kdy se od 17h na Lokomotivě střetneme s Kanonýry z Kladna.

🎤 Rozvor s trenérem Matoušem Hrdličkou a nejlepším hráčem Matějem Šebkem

🎤 Rozhovor s domácím trenérem a nejlepším hráčem

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport