Home > Články > Vedení klubu se rozhodlo z důvodu enormního zvýšení nákladů zvýšit členské příspěvky

Vedení klubu se rozhodlo z důvodu enormního zvýšení nákladů zvýšit členské příspěvky

Z důvodu aktuální ekonomické situace jsme nuceni upravit výši členských příspěvků.

Jsme v situaci, kdy se zdražuje elektřina, plyn, teplo a v důsledku toho nám rostou ceny pronájmu sportovních hal a tělocvičen. Před začátkem nadcházející sezóny nám bohužel provozovatele navýšili nájemné prostor v průměru o 30 – 70 % dle druhu sportovního zařízení. Situace byla již delší dobu na hraně udržitelnosti, nicméně v pandemii COVID-19 jsme nechtěli naše členy zatěžovat dalším výdajem.

Jsme si vědomi skutečnosti, že nemůžeme zvýšení nákladů zcela přenést na koncové uživatele. Nicméně jsme však nuceni z důvodu finanční stability klubu zvýšit členské příspěvky v průměru alespoň o 10 až 20 % dle dané kategorie. Příspěvky bude možné i nadále hradit formou 2 splátek, v případě potřeby i více splátek. Aktualizovanou směrnici pro členské platby naleznete v KIS. Platební předpisy budou následně generovány v KIS. Pokud budete mít problém s úhradou členských příspěvků, můžeme Vás propojit s některým nadačními fondy, které sportovní činnost podporují.

Nadále platí, že všechna družstva jsou dotována, tj. výše příspěvků zdaleka nepokrývá všechny náklady družstva. Chceme i nadále rozvíjet a udržovat rozvojové projekty. Jedním z nových projektů je „Rostoucí florbalka“, kdy pro hráče do kategorie elévů, resp. délky florbalky 80cm, se rodiče nemusí starat o hokejku a tu jim zajišťuje klub.

Na místě je také poděkovat všem stávajícím partnerům, bez kterých by činnost klubu byla zcela ohrožena. V případě, že i Vy máte možnost podpořit jakoukoliv částkou činnost klubu FBC Plzeň, kontaktujte nás, prosím. I v této nelehké době chceme i nadále vytvářet co nejlepší podmínky pro trénování a sportovní rozvoj Vašich dětí a věříme, že v dohledné době nebude nutné dále příspěvky zdražovat.

Děkujeme za pochopení.

Libor Strejček
prezident FbC Plzeň

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport