Home > Články > V neděli vyzveme Orku!

V neděli vyzveme Orku!

Áčko se v neděli na domácím hřišti utká s pražskou Orkou! Od tradičních 17h budeme na Lokomotivě bojovat o setrvání v boji o první desítku.

MUŽI A

⚔️ ASK Orka Čelákovice
📍MSH Plzeň III.
🗓 28.1.2024
🕒 17:00

Áčko v neděli vyzve na domácím hřišti Orku! Jedná se o další důležité utkání, ze kterého si potřebujeme odnést body, pokud chceme dále bojovat o první desítku soutěže a s tím i místo v play off.

Orka se aktuálně nachází na posledním místě tabulky 1. ligy se ziskem 15 bodů. Hosté nebodovali již 6 utkání v řadě a do Plzně určitě přijedou odhodlaní tuto nelichotivou sérii přerušit.

Plzeňští minulý víkend nenavázali na domácí výhru s Hattrickem a prohráli vysoko na hřišti Kladna. V zápase jsme si vytvořili velmi málo příležitostí a vstřelili jsme pouze 2 góly.

Tvorba, ale i proměňování šancí nám dělalo problémy i začátkem listopadu minulého roku, kdy jsme se právě s Orkou utkali na jejich hřišti. Skóre tehdy skončilo 0:6 pro domácí, i přes velkou optickou převahu jsme za celý zápas nedokázali vstřelit branku.

Na to se nyní tým Matouše Hrdličky musí připravit a utkání zvládnout. Začínáme v neděli tradičně od 17h a těšíme se na všechny naše fanoušky!

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport