Home > Články > Spojenou juniorku čeká School Match!

Spojenou juniorku čeká School Match!

Ve středu od 9:30 se na plzeňské Lokomotivě uskuteční speciální zápas pro školáky z Plzně a blízkého okolí. Hrát budeme proti Karlovým Varům.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary
📍 MSH Plzeň III.
🗓 7. 2. 2024
🕒 9:30

Spojený juniorský tým má před sebou speciální utkání! V rámci 21. kola 1. juniorské ligy nás čeká School Match, ve kterém se utkáme proti týmu z Karlových Varů.

A co vlastně School Match je? Utkání se hraje ve středu v dopoledních hodinách a jsou na něj pozvány základní školy z celé Plzně a blízkého okolí. Na začátku nového pololetí si tak mohou žáci i učitelé zpříjemnit výuku právě návštěvou tohoto zápasu.

Pro děti je nachystán přestávkový program o bohaté ceny, na místě bude i náš maskot, se kterým se budou moct školáci vyfotit a zafandit domácímu týmu.

Na samotném hřišti pak školáci budou sledovat zajisté velmi atraktivní utkání dvou týmů, které od sebe dělí pouhých 5 bodů. Spojený tým juniorů je na tom v tabulce sice lépe, hosté ovšem posílili a v posledních dvou zápasech dokázali porazit pražské týmy Panthers a Wizards ze samotného čela tabulky.

Utkání tak zaručuje napínavou podívanou. Těšit se budeme jak na všechny školáky, tak i na naše fanoušky, kteří jsou na utkání samozřejmě také vítáni.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport