Home > Články > Souhrn ze třetího herního víkendu

Souhrn ze třetího herního víkendu

O uplynulém víkendu naši fanoušci mohli držet palce hned 3 velbloudím družstvům. Krom mužů, odehráli své zápasy ještě junioři a dorostenci.

Muži "A"

FbC Plzeň vs. TROOPERS 7:4

Komentář trenéra Václava Michálka: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, ale po individuálních chybách jsme soupeře nechali vyrovnat skóre. Ve druhé třetině jsme se primárně vyrovnávali s důraznou hrou soupeře, ale přesto jsme dokázali vstřelit několik branek a přenést si vedení do poslední třetiny. V poslední části by se dalo říct, že jsme si pohlídali zápas a zvyšovali vedení. Jsem rád, že jsme vyhráli a připsali si plný počet bodů, na předvedeném výkonu musíme ještě zapracovat.

Záznam utkání
Rozhovory

Junioři

PSN Tatran Střešovice vs. FbC Plzeň 17:4
FbC Plzeň vs. FBŠ SLAVIA Plzeň 4:10

Komentář trenéra Jaromíra Täubera: Junioři odehráli o víkendu poslední zápasy kvalifikační skupiny. Bohužel jsme se s vidinou jistého postupu prezentovali špatnými výsledky. Zápas proti PSN Tatranu Střešovice sice dopadl výsledkově velmi špatně, ale zejména v druhé třetině zápasu jsme předváděli konkurenceschopnou hru a dokázali jsme se soupeřem alespoň držet krok. Následující den jsme předvedli naprosto nepochopitelně laxní a alibistický výkon v derby se SLAVIÍ. Takhle se nehraje žádný zápas, natož derby, ve kterém by měl každý hráč předvést své maximum a chtít být vidět. Před sympatickou diváckou kulisou nás soupeř přejel. Jediné pozitivum je, že možnost reparátu má juniorka už v úterý předkole s Kanonýry z Kladna.

Dorostenci

FbC Plzeň vs. Panthers Praha 1:6
FBŠ SLAVIA Plzeň vs. FbC Plzeň 7:1

Komentář trenéra Ondřeje Horažďovského: Oba zápasy jsme prohráli díky našim stejným chybám. Bohužel jsme nezvládli ukázat to, na čem jsme 14 dní pracovali. Máme velké mezery především na útočné polovině, na kterých budeme muset zapracovat.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
Autovia
WPC

Partneři 1. ligy ČF

Exesport