Home > Články > Souhrn svátečních utkání

Souhrn svátečních utkání

Na státní svátek odehráli své utkání junioři, kteří hráli kvalifikaci o vrcholovou část své ligy a taky mužský elitní tým, který jel do Znojma

Muži "A"

TJ Znojmo LAUFEN CZ vs. FbC Plzeň 10:6

Komentář trenéra Václava Michálka: Zápas jsme rozehráli v dobrém tempu a plnili jsme taktické pokyny. Bohužel v poslední třetině soupeř poskládal dvě silné formace, které nás svou hrou donutili k individuálním chybám a inkasovaným brankám. I přesto, že jsme byli schopni vstřelit několik branek, tak soupeř nám odskočil o větší náskok. Osobně jsem měl trochu deja vu, neboť jsem před 11 lety prožil stejný scénář, ve stejné hale, se stejným soupeřem. Náš tým ovšem roste zápas od zápasu a já věřím, že jsme se z chyb poučili a další utkání zvládneme lépe.

Videozáznam utkání
Sestřih utkání
Rozhovory po zápase

Junioři

FbC Plzeň vs. Kanonýři Kladno 5:6
Kanonýři Kladno vs. FbC Plzeň 15:0

Komentář trenéra Martina Klána: Oba zápasy kvalifikace byli od sebe dosti odlišné, jakoby se na hřišti ocitli dva úplně jiné týmy. První zápas doma, který skončil 5:6 byl od začátku opatrný, oba týmy primárně čekaly na chyby soupeře a nikdo nechtěl udělat žádnou větší chybu. Troufnu si říct, že jsme na domácí palubovce byli i lepším týmem a měli jsme zápas jasně ovládnout. Bohužel se tak nestalo a do odvety jsme šli s jedno brankovým mankem. Ve druhém utkání soupeř nechtěl nechat nic náhodě a již od začátku zápasu na nás “vletěl” již ve 14 vteřině jsme prohrávali 1:0. Vysoký tlak soupeře nám dělal problémy po celou dobu utkání a zápas byl rozhodnut již po první třetině. Víceméně si Kladno s námi dělalo co chtělo. Kanonýři tak zaslouženě postoupilo do CE ligy juniorů a nás čeká za čtrnáct dní start 1. ligy juniorů.
Chtěl bych touto cestou poděkovat všem klukům v týmu, udělali obrovský kus práce a chyběl jen kousek k tomu zahrát si nejvyšší juniorskou soutěž. Na nás je teď zapracovat na mentální stránce věci, kdy budeme potřebovat zvládat důležitá utkání a těšíme se na play-off 1. ligy.