Home > Články > Souhrn šestnáctého herního víkendu

Souhrn šestnáctého herního víkendu

Muži ukončili dlouhou sezónu postupem do první ligy, mladší žáci se představili na Slavii a elévové předvedli svoje dovednosti na turnaji v Plzni.

Muži "A"

Z.F.K. Petrovice vs. FbC Plzeň 11:4
Z.F.K. Petrovice vs. FbC Plzeň 5:9

Komentář trenéra Tomáše Oliveriuse: Cesta byla opět dlouhá a zřejmě jsme v autobuse zůstali i během první třetiny, kdy jsme podali hrozivý výkon. Ve druhé třetině jsme se na pár minut vzpomatovali a soupeře dotáhli. Ale to bylo z naší strany vše a náš výkon odpovídal výsledku.
Neděle byla úplně o něčem jiném. Byl to od první, do poslední minuty výkon, který si představuji, při zápase o postup. Soupeř neměl vůbec nic a my jen trpělivě proměňovali naše vytvořené šance a šli si za cílem krok po kroku. První liga je v oprávněně v Plzni!

Mladší žáci

Komentář trenéra Jiřího Laubera: V sobotu se konal poslední turnaj našich mlžů na hale Slavie VŠ Plzeň. Jednalo se o nejvyšší koš ligy mladších žáků, tudíž jsme odehráli kvalitní zápasy proti nejlepším týmům v regionu. První zápas jsme hráli proti Florbal Tachov A, kde jsme měli dobrý vstup do zápasu a povedlo se nám nastřílet pár rychlých gólů. I přes naše zbytečné chyby v obraně, které soupeř mohl hravě využít jsme si zápas nakonec dokázali pohlídat a to i díky dobrému výkonu našeho brankáře. Druhý zápas na nás čekal tým FB Hurrican Karlovy Vary. Potřebovali jsme zlepšit naši obranou fázi, řekli jsme si co a jak a jsem rád, že jsme tyto teoretické poznatky dokázali uplatnit v zápase a díky naší kvalitní obraně všech pětek zápas zvládnout. Třetí zápas jsme odehráli proti FBŠ Slavia Plzeň. Měli jsme hrozný vstup do zápasu, přestali jsme běhat. Nedovedu si vysvětlit co se stalo, jako kdybychom se nechali uchlácholit náším dobrý výkonem proti Varům. Naštěstí jsme se v druhé půli dokázali vzchopit a zápas úspěšně otočit. V posledním zápase nás čekali FBŠ Gorily Plzeň. Dovolím si tvrdit, že jsme celý zápas byli více na míčku, bohužel jsme neproměňovali šance a dostali jsme zbytečné góly z protiútoků, které nás nakonec stály vítězství. Celkem jsme s naším výkonem na turnaji spokojení, určitě se nemáme za co stydět. Klukům děkuji za jejich nasazení a věřím, že si poslední turnaj užili. Také děkuji pořadatelům za poskytnuté občerstvení a rodičům za podporu.

Elévové

Komentář trenérky Julie Strakové: V neděli se elévové zúčastnili posledního turnaje této sezóny, který se uskutečnil na 25. ZŠ v Plzni. Sehráli jsme tři náročná utkání, ve kterých jsme si nevedli vůbec špatně. Ale jelikož jsme hráli v nejvyšším koši, tak se ukázaly naše slabiny, na kterých musíme zapracovat. Týmu děkuji za bojovnost a za výkony, které hráči předvedli během celé sezóny a rodičům děkuji za jejich podporu.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
Autovia
WPC

Partneři 1. ligy ČF

Exesport