Home > Články > Souhrn patnáctého herního víkendu

Souhrn patnáctého herního víkendu

O předvánočním víkendu svůj domácí zápas odehráli muži A. Junioři jsou v polovině plzeňského derby. Dále mají za sebou poslední utkání v tomto roce i ženy, dorostenci a mladší žáci blue.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň VS DDQ Florbal Chomutov 5:4

💬 Vyjádření trenéra Václava Michálka:
Poslední utkání tohoto roku bylo dost takticky svázané. Oba týmy čekaly na chybu soupeře. Naštěstí jsme byli více produktivní a potrestali více chomutovských chyb než soupeř. Díky výhře budeme mít klidnější dva týdny volna.


JUNIOŘI

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň VS FbC Plzeň 15:4

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň (úterý 20. 12.)

💬 Vyjádření trenéra Martina Klána:
Sobotní zápas proti Slavii Plzeň byl plný nedisciplinovanosti a individuálních chyb. Vůbec jsme se nedokázali dostat do zápasu, sráželi nás vedlejší vlivy a vůbec jsme se nedokázali hlavou soustředit na zápas. Nicméně oproti předchozímu zápasu jsme byli více v útočném pásmu, měli jsme spoustu střel, které jsme bohužel nezvládli proměňovat. V úterý nás čeká repete, musíme se rychle sebrat a ukázat, že derby v Plzni nemá končit o 11 branek.


DOROSTENCI

⚔️ FbC Plzeň VS FB Hurrican Karlovy Vary 0:16

⚔️ FD Teplice VS FbC Plzeň 8:3

💬 Vyjádření trenéra Ondřeje Horažďovského:
Do sobotních utkání jsme bohužel museli jít díky nemocem s dost oslabeným týmem. Bohužel první zápas se nám vůbec nepovedl a výsledek mluví za vše. V zápase s Teplicemi už jsme neměli tolik sil a i přes zlepšený výkon jsme znovu prohráli. Děkuju všem fanouškům a přeji hezké Vánoce.


ŽENY

⚔️ FbC Plzeň VS FBC ROKYCANY 0:2

⚔️ TJ Plamen Chodov VS FbC Plzeň 2:0

💬 Vyjádření trenéra Marka Lukeše:
V sobotu naše ženy odehrály další dva zápasy. Ve velmi skromné sestavě jsme se poprali nejprve s Fbc Rokycany a poté s TJ Plamen Chodov. Bohužel ani v jednom zápase se nám nepodařilo bodovat, ba naopak jsme nebyli schopni vstřelit ani branku. Nutno podotknout, že nebýt skvělého výkonu naší brankářky a také našich obránkyň, byly by výsledky mnohem vyšší. Proto beru výsledky 2:0, jako takové malé vítězství.


MLADŠÍ ŽÁCI BLUE

⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Tachov 6:4

⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ SLAVIA Plzeň red 3:2

⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ SLAVIA Plzeň white 1:21

💬 Vyjádření trenéra Jiřího Wintera:
V sobotu mladší žáci BLUE odehráli svůj poslední turnaj roku 2022. V prvním koši se střetli postupně s Tachovem, Slavii RED a Slavii WHITE. První dva zápasy byly v naší režii, kdy jsme hráli na balónku daleko více než soupeř. Ten nám ale nedal nic zadarmo a do nebezpečných prostor nás jen tak jednoduše nepouštěl. Když jsme se tam ale dostali byla to vždy gólová šance. Oba zápasy jsme zvládli až do konce a vyhráli jej. Třetí zápas už tak dobrý nebyl. Soupeř nás poměrně jasně přehrál a zaslouženě vyhrál. Nám se po pár minutách vytratila motivace a přestali jsme si dovolovat a zápas tím tak i vypadal. Na druhou stranu, z turnaje si odvážíme dvě výhry a celkové druhé místo.Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport