Home > Články > Souhrn patnáctého herního víkendu

Souhrn patnáctého herního víkendu

Velikonoční víkend byl z pohledu mužů pouze na padesát procent a čeká je další zápas. Svůj zápas dohrávali i dorostenci "B" a byli úspěšní.

Muži "A"

FbC Plzeň vs. Z.F.K. Petrovice 7:6 v prodloužení
FbC Plzeň vs. Z.F.K. Petrovice 4:8

Komentář trenéra Tomáše Oliveriuse: Víkend se mi špatně hodnotí, ani jeden zápas jsme nehráli, to co chceme a co umíme. Sobotní zápas byl plný individuálních chyb, které nám komplikovali celý průběh zápasu. Ani jednou jsme nevedli a celý zápas jsme pořád dotahovali soupeře. V sobotu při nás stálo i štěstí, kdy se nám podařilo pokaždé vyrovnat a zápas dostat do prodloužení, kde jsme to urvali a získali druhý bod do série. Neděle vypadala podobně jako sobota, jen jsme se dostali do vedení v první třetině. Druhá třetina byla pro nás smrt. Soupeř začal jednoduše napadat a my se toho zalekli a nebyli schopni se s tím vypořádat. Přibyly opět naše chyby, které soupeř trestal. Ve třetí třetině se nám nepodařilo zabrat a soupeře dotáhnout. Musíme se lépe připravit na víkend, aby se série rozhodla už v sobotu. Věřím, že se na to všichni připravíme po všech stránkách a nedopustíme drama.

Dorost "B"

FbC Plzeň B vs. TJ Tlučná 5:2

Komentář trenéra Aleše Řeřichy: Zápas hodnotím určitě pozitivně. Snad kromě první třetiny, kdy nám vázla rozehrávka od obránců a celkově chyběl větší pohyb. Od druhé třetiny kluci dodržovali herní plán a soupeře přehrávali rychlou kombinační hrou, která přinesla i gólové vyjádření. V závěru naši hráči skvěle odehráli i oslabení, v němž dokonce sami skórovali. Celkově po všech stránkách dobře zvládnuté utkání. Všem klukům děkuji za předvedené výkony.

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone