Home > Články > Souhrn osmého herního víkendu

Souhrn osmého herního víkendu

Přečtěte si o osmém herním víkendu, který byl prodloužen o sváteční pátek.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň VS Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 8:2

💬 Komentář trenéra Václava Michálka:
Do zápasu jsme vstoupili špatně, ale po necelých dvou minutách jsme se dostali zpět do zápasu. Bohužel nás celé utkání trápila zbytečná vyloučení, která nás brzdila ve hře dopředu. Ve druhé třetině jsme odskočili soupeři ve skóre a měli zápas ve svých rukou. Dalo by se říci, že zápas i přes dobré napadání soupeře v poslední časti, jsme zvládli a vyhráli utkání s přehledem.

🎥 Sestřih
🎤 Pozápasové rozhovory
📸 Fotogalerie


⚔️ FAT PIPE Start98 VS FbC Plzeň 8:7

💬 Komentář trenéra Václava Michálka:
V úvodní části utkání jsme nebyli v hale, ale nejspíše ještě na dálnici D5. Od druhé části jsme se postupně dostávali ke své hře, i přes hrubé individuální chyby jsme se byli schopni držet soupeři na dostřel. V poslední třetině jsme zaveleli k obratu, bohužel jsme nedokázali v brankových situacích zachovat chladnou hlavu a i přes závěrečný tlak jsme utkání prohráli o jednu branku.

🎥 Sestřih
🎤 Pozápasové rozhovory
📸 Fotogalerie


JUNIOŘI

⚔️ FbC Plzeň VS FBC Štíři Č. Budějovice 10:8

💬 Komentář trenéra Martina Klána:
Po krátké době jsme se znovu utkali se Štíry z Českých Budějovic. Od začátku bylo jasné, že bude v zápase padat hodně gólů, což se i potvrdilo. Po pár změnách v jednotlivých lajnách tým pookřál a od začátku zápasu to bylo znám. Až na začátek první třetiny měl zápas odpovídající tempo, vycházelo nám co jsme si řekli a zápas jsme měli po většinu času pod kontrolou. Musím smeknout před soupeřem, který je schopný vracet se do zápasu, v kterýkoliv okamžik a v závěrečné pasáži nám ještě dost zatopil. My se teď můžeme soustředit na další fázi: dohrávání zápasů až do konce. Musím kluky za zápas pochválit, zvládli jsme ho odehrát bez větších problémů na tři lajny po celý zápas, což vrhá pozitivní světlo do další práce.


ŽENY

⚔️ Fbc Plzeň VS Florbal SokolVary 0:4

⚔️ FBC Rokycany VS FbC Plzeň 10:2

💬 Komentář trenéra Marka Lukeše:
Ani druhé kolo 2. ligy žen nepřineslo naší složce tížené body. V obou utkáních jsme bohužel dopláceli na střeleckou impotenci a tvořili jsme zásadní chyby, které naše soupeřky dokázaly trestat. Až na pár individualit nejsme schopni zvládnout přechod do útoku, natož si přihrát. Je třeba začít chodit na tréninky ve větším počtu, tím apeluji na všechny. Vrcholem bohužel bylo mé vykázání na tribunu, za které se všem přítomným omlouvám.STARŠÍ ŽÁCI WHITE

⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ Gorily Plzeň 7:1

⚔️ FbC Plzeň VS FB Hurrican Karlovy Vary 1:3

⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Tachov 9:1

💬 Komentář trenéra Michaela Brabce:
Sobotní turnaj v Karlových Varech nám přinesl výhru v prvním koši, a to i přes to, že se nám opět nepodařilo překonat domácí tým. Celkově jsme byli na turnaji spokojeni s předváděnou hrou, kdy jsme kromě určitých pasáží byli aktivnějším týmem. Dobře nám funguje vysoká obrana a napadání, stejně tak dokážeme velmi dobře útočit s velkým počtem hráčů v pohybu. Od posledního turnaje jsme se zaměřili na otevírání prostoru a dá se říct, že se nám to dařilo. Určitě nám ale dělá problém obrana na naší polovině, chybí nám kvalitnější vystupování proti hráčům soupeře a lepší orientace po hřišti. Stejně tak musíme zapracovat obecně i na zakončení. Výsledkově jsme docela jasně porazili Gorily i Tachov, naopak s domácími Vary jsme kvůli smolnému závěru padli. Už teď se těšíme na další turnaj.


ELÉVOVÉ

⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ SLAVIA Plzeň red 2:5

⚔️ Florbal Tachov VS FbC Plzeň 8:2

⚔️ FbC Plzeň VS GO-GO Horšovský Týn 9:5

💬 Komentář trenéra Vojtěcha Kuneše:
Elévové o víkendu odehráli svůj další ligový turnaj. Pevné doufám, že si hráči celý turnaj užili a nutno podat, že předváděli vcelku hezké výkony. V tréninku se ještě více musíme zaměřit na individuální dovednosti a technické nedostatky, stejně tak jako na rozvoj herních návyků jednotlivců, abychom lepe chápali naše role na hřišti. Děkuji hráčům za reprezentaci, rodičům za podporu!


Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
Autovia
WPC

Partneři 1. ligy ČF

Exesport