Home > Články > Souhrn dvacátého čtvrtého herního víkendu

Souhrn dvacátého čtvrtého herního víkendu

Stoprocentní starší žáci WHITE vybojovali na domácím poli cenné výhry. Úspěšný turnaj za sebou mají i starší žáci BLUE. Do Tachova vyrazili odehrát své zápasy elévci.

STARŠÍ ŽÁCI WHITE

📍MS Lokomotiva Plzeň 3
🗓 4. 3. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary BLUE

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary WHITE

💬 Vyjádření trenéra Michaela Brabce:

Na předposledním turnaji sezóny, který jsme odehráli doma, nás čekaly 2 týmy Karlových Varů a premiérově i plzeňská Slávie, se kterou jsme turnaj začali. V první polovině se nám nedařilo přehrávat vysoké napadání soupeře, v druhé jsme to zlepšili, poslali jsme 2 hráče do hloubky hřiště a to neslo ovoce v podobě velkého množství gólů v brance soupeře. Karlovy Vary blue, hlavní zápas turnaje opět na špičkové úrovni. My jsme to zvládli skvěle a soupeře jsme pustili do minima příležitostí. Pár minut před koncem byl zápas po nešťastné srážce 2 hráčů přerušen a tímto přejeme varskému hráči brzké uzdravení. Poslední zápas turnaje pak proti druhému týmu Karlových Varů pak opět v naší režii s jasným výsledkem. Obrovská spokojenost za turnaj, přechod do útoku jsme za poslední měsíc zvedli o několik úrovní, dnes jsme byli poprvé v sezóně dominantní také na svojí polovině. Všichni hráči odvedli na hřišti maximum práce, všichni se odpovědně vraceli a plnili úkoly, které jsme jim dávali. Za 4 týdny jedem do Varů na poslední a rozhodující turnaj, na který se moc těšíme!

Fotogalerie


STARŠÍ ŽÁCI BLUE

📍Slavia VŠ Plzeň
🗓 4. 3. 2023

⚔️ FBC ROKYCANY

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls

⚔️ SK INTEROBAL PLZEŇ

💬 Vyjádření trenéra Jiřího Wintera:
Čtvrtý koš starších žáků BLUE nabídl v sobotu na VŠ Slavii zápasy proti Rokycanům, slávistickým starším žákyním a Interobalu. V prvním zápase jsme byli svědky velkému množství gólů. Oba týmy se soustředily daleko více na útok něž obranu a soupeři tak dali hodně prostoru. Slávistky se naopak držely hodně vzadu a útočily méně. My jsme si tak vyzkoušeli napadání a hru na útočné půlce. Do třetího zápasu jsme měli velké téma – tlak do čepele. Po většinu zápasu to bylo slušné, ale soupeř dokázal velice efektivně využít naše výpadky. Zápas byl vyrovnaný do posledních minut, pro nás ale naštěstí skončil se šťastným koncem.


ELÉVOVÉ WHITE + BLUE

📍Městská SH Tachov
🗓 4. 3. 2023

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Kuneše:
Elévové Blue se tentokrat vypravili na turnaj do Tachova, kde odehráli celkem čtyři zápasy s již tradičními soupeři. Celkový dojem z turnaje je pozitivní, jelikož se nám do hry promítají věci z tréninku. Na druhou stranu je potřeba ještě zapracovat na kvalitnějším provedení některých herních situaci, zejména v přechodu 1 na 1. Děkuji za turnaj.

Stejně jako Elévové Blue, tak i White se vydali na turnaj do Tachova, kde odehráli taktéž čtyři zápasy. Nutno podotknout, že na hráčích je vidět od září obrovské zlepšení a ještě větší snaha hrát, což jako trenér velmi oceňuji. Mám radost, že jsme na turnaji odehráli vyrovnaná utkání a hrací si tak mohli vyzkoušet spoustu novych situaci, na které při některých zápasem nemají tolik času. Děkuji za reprezentaci klubu, rodičům za podporu a florbalu Tachov za uspořádání super turnaje!

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport