Home > Články > Souhrn devátého herního víkendu

Souhrn devátého herního víkendu

Jak si naši velbloudi o uplynulém víkendu vedli?

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň VS Aligators Klobouky 11:5
💬 Komentář trenéra Václava Michálka:
Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně a vstřelit úvodní branku zápasu. To se sice nepovedlo, ale právě obdržený gól nás spíše nastartoval a pomohl nám v koncentraci na náš výkon. Krom zbytečných vyloučení, která nás brzdila v naší hře, musím hráče pochválit za předvedený výkon. Ještě musíme zapracovat na hře pod tlakem a koncentraci na hřišti i mimo něj po celý zápas za jakéhokoliv stavu.

📸 Fotogalerie
🎤 Pozápasové rozhovory


MUŽI B

⚔️ SK Jiskra Domažlice VS FbC Plzeň 9:2
⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ Gorily Plzeň B 3:5

💬 Komentář trenéra Vojtěcha Řeřichy:

První zápas jsme sehráli s prozatím neporaženým týmem z Domažlic. Do ranního utkání jsme vstoupili ospalí a nesoustředění. Udělali jsme, jako všechny předchozí zápasy, mnoho osobních chyb, které soupeř dokázal trestat. Hlavně využíval našeho nedostatku důrazu před branou, zbytečných ztrát míčku a špatného rozebírání hráčů při bránění. Navíc pokračuje i naše střelecká nemohoucnost, když jsme dokázali trefit 4 tyčky za zápas a zklamat v dalších vyložených šancích, výsledkem toho všeho byla prohra 2:9. Do druhého zápasu jsme vstoupili do vypjatého městského derby proti Gorilám. Výkon už byl mnohem lepší a dostali jsme se do vedení, které držel i náš výborně chytající brankář. Gorily jsme dokázali nejen ubránit, ale i je přehrávat a být více na balonku. Soupeř se ale i tak dokázal prosadit a do 3. třetiny šel s vedením 2:1. To jsme sice dorovnali, avšak v poslední třetině přišly opět naše hloupé chyby v rozehrávce i komunikaci a 3 slepené góly Goril, na které jsme i přes dobrý výkon nenašli lepší odpověď, než závěrečné snížení na 3:5. Doufám, že do příštích zápasů zapracujeme na všech problémech a urveme konečně další výhru. Děkuji všem zúčastněným.


STARŠÍ ŽÁCI BLUE

⚔️ GO - GO Horšovský Týn VS FbC Plzeň 1:5
⚔️ FBC ROKYCANY VS FbC Plzeň 4:13
⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls VS FbC Plzeň 3:10

💬 Komentář trenéra Michala Brabce:

Během nedělního odpoledne jsme pořádali turnaj čtvrtého koše ligy starších žáků, kde jsme se tentokrát potkali s týmy Horšovského Týna, Rokycan a s holkami z plzeňské Slávie. Všechny zápasy vypadaly velmi podobně a turnaj jsme vyhráli. Jedna lajna složená převážně z hráčů, kteří hrají i za náš White tým, na hřišti dominovala, nicméně výkon to určitě nebyl ideální, vše nám hrozně trvalo a bohužel jsme dávali góly především po individuálních akcích. Druhá lajna měla za cíl hlavně sebevědomí na balonku a řešili jsme i nabíhání si pro míčky tak, aby právě hráč na balonku měl možnost míček neodpalovat. Jsem rád, že jsme si všichni dostatečně zahráli a příští turnaj se můžeme těšit na třetí koš.


MLADŠÍ ŽÁCI BLUE

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white VS FbC Plzeň 5:2
⚔️ FBŠ Gorily Plzeň VS FbC Plzeň 5:4
⚔️ FbC Plzeň VS SPORT CLUB Klatovy 7:0

💬 Komentář trenéra Ondřeje Horažďovského:

V nedělním turnaji jsme nastoupili proti celkům Slávie, Goril a Klatov. V celém turnaji jsme chtěli předvádět prvky, v kterých jsme se poslední týdny zlepšovali. Bohužel i přes velice slušný výkon ve všech zápasech, jsme dokázali zvítězit pouze jednou. Děkuji všem rodičům za podporu.


MLADŠÍ ŽÁCI WHITE

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls VS FbC Plzeň 8:0
⚔️ TAC
⚔️ FbC Plzeň VS SK Jiskra Domažlice 4:9
⚔️ FBC ROKYCANY VS FbC Plzeň 2:3
⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Aš 0:7

💬 Komentář trenéra Jiřího Laubera:
V neděli mladší žáci white odehráli svůj druhý turnaj v Rokycanech. Turnaj probíhal formou 3 na 3, kde jsme sehráli celkem pět utkání. Celý turnaj nám ukázal, v čem děláme chyby, a kde máme nedostatky, na kterých je ještě potřeba zapracovat v tréninku. Postupem turnaje se náš výkon zlepšoval, částečně jsme dokázali eliminovat naše chyby z předešlých zápasů. Kluků děkuji za předvedený výkon a rodičům za podporu.


PŘÍPRAVKY

⚔️ Florbal Tachov černí 4:2
⚔️ FBŠ Gorily Plzeň černí 5:1
⚔️ SPORT CLUB Klatovy černí 6:5
⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň red 13:0

💬 Komentář trenéra Pavla Strejčka:
Na další turnaj se přípravka vydala do Tachova. Hráče je třeba, snad kromě posledního utkání, pochválit za aktivní hru, zisk míčku, práci s míčkem. Celkově se nám daří naplňovat cíle této kategorie a na hráčích je vidět pokrok. Těšíme se na příště a děkujeme všem za podporu.

📸 Fotogalerie


Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
Autovia
WPC

Partneři 1. ligy ČF

Exesport