Home > Články > Souhrn čtrnáctého herního víkendu

Souhrn čtrnáctého herního víkendu

Podívejte se, jak se našim velbloudům o víkendu dařilo.

MUŽI A

⚔️ FBC Štíři České Budějovice VS FbC Plzeň 5:4

💬 Vyjádření trenéra Václava Michálka:
Do utkání vstoupily oba týmy dost opatrně s vyčkáváním na soupeřovu chybu. Na rozdíl od soupeře jsme vyprodukovali více individuálních chyb vedoucích ke gólu a v posledních minutách nám hra v šesti stačila pouze ke snížení konečného stavu. Je to pro nás další venkovní zápas, kdy jsme předvedli slušný výkon, který bohužel na výhru nestačil. Čeká nás poslední utkání tohoto roku a touto cestou bych rád pozval všechny diváky na nedělní utkání s Chomutovem.


JUNIOŘI

⚔️ SK Meťák České Budějovice VS FbC Plzeň 8:13

⚔️ FBC Štíři České Budějovice VS FbC Plzeň 5:3

💬 Vyjádření trenéra Martina Klána:
V sobotu proti Meťáku se nám hrálo těžko, nevyhovovalo nám malé hřiště a antiflorbal, kterým se soupeř prezentoval. Ve druhé třetině jsme zvládli dostatečně odskočit a ve třetí jsme si již výsledek pohlídali, povinné 3 body a potvrzená role favorita. V neděli nás čekali Štíři, kde jsme primárně nezvládli druhou třetinu, ve třetí třetině již nebylo dostatek sil a v silně oslabené sestavě jsme zvládli dotáhnout z 0:4 “jen” na 3:4. Soupeř poté vstřelil rozhodující gól. V závěrečných 3 minutách nás rozhodčí poslal na 4 minuty do 4 a bylo po zápase. Chtěl bych poděkovat klukům s jakou silou a morálkou zvládni víkend odjet, vzhledem k vysoké marodce jsme tak tak odjeli v minimálním možném počtu. Teď se rychle uzdravit a v sobotu na derby.


DOROSTENCI

⚔️ FBC DDM Kati Kadaň VS FbC Plzeň 4:5

⚔️ FbC Plzeň VS FBC FAT PIPE Vipers Most 2:5

💬 Vyjádření trenéra Jiřího Laubera:

Do prvního západu jsme nastoupili ve vysokém tempu. Soupeři jsme nedovolili prakticky žádnou šanci. My sami jsme si vytvořili hned několik gólových příležitostí, bohužel jsme dokázali proměnit jen malou část z nich. Ve druhé třetině jsme pokračovali v našem dosavadním kvalitním výkonu. I přes to, že jsme dokázali navýšit vedení, se soupeř dostával více a více do zápasu. Na začátku třetí třetiny jsme obdrželi nepříjemnou branku a začali jsme se strachovat o výsledek. Nakonec jsme uhájili naše vedení.

Druhý zápas byl diametrálně odlišný. Naše tempo hry se snížilo na polovinu. Začali jsme hrát nepochopitelně staticky, nedokázali jsme si vytvořit na hřišti žádný volný prostor, což pramenilo převážně z našeho pohybu hráčů bez balonku. Naší obrané poloviny jsme si vůbec nevážili, nechávali jsme soupeře v klidu hrát. Všude na hřišti jsme byli jako druzí, především v osobních soubojích na mantinelu. Soupeř byl ve všech ohledech lepším týmem a právem si odvezl vítězství. My se musíme z tohohle zápasu poučit. Není možné, abychom v jeden hrací den předvedli tak odlišné výkony.


STARŠÍ ŽÁCI WHITE

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary BLUE VS FbC Plzeň 3:2

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary WHITE VS FbC Plzeň 2:4

⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Tachov 5:3

💬 Vyjádření trenéra Michaela Brabce:

Na turnaji jsme odehráli 3 do jisté míry podobné a vyrovnané zápasy. Bohužel se nám opět nepovedlo výsledkově prosadit v zápase s Karlovými Varami, ostatní zápasy jsme i přes chvilkami nepříznivý průběh nakonec vyhráli. Hodnotit náš výkon je pro mě po delší době obtížnější. Na turnaji jsme nedominovali výsledkově tak, jak v předchozích a jak jsem již psal, soupeři proti nám hráli až nezvykle kvalitně. Přesto, až na jednotlivé úseky turnaje jsme hráli dobře a dost jsme se zlepšili v námi procvičovaných věcech v posledním tréninkovém cyklu. Spokojený jsem byl i s výkonem několika jednotlivců, kteří mi minulé turnaje dělali spíš vrásky. Bohužel prostě během turnaje uděláme určité množství individuálních chyb, a kvalita našich soupeřů na tomto turnaji se lišila jen tím, kolik našich chyb dokáží proměnit gólem. Uděláme pár změn v naší hře, zapracujeme ještě víc na tom, abychom dávali góly a na nový rok prokletí prolomíme a začneme turnaje vyhrávat. Díky všem rodičům za podporu v tomto roce a hezké svátky všem.


STARŠÍ ŽÁCI BLUE

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň Tlučná VS FbC Plzeň 5:2

⚔️ SPORT CLUB Klatovy VS FbC Plzeň 6:2

⚔️ FbC Plzeň VS GO - GO Horšovský Týn 3:3

💬 Vyjádření trenéra Ondřeje Horažďovského:

Do turnaje v Domažlicích jsme si dali cíle, který jsme dokázali splnit a i přes ne úplně povedené výsledky jsem s naší hrou na turnaji spokojený.


ELÉVOVÉ BLUE

⚔️ FbC Plzeň VS FBŠ Gorily Plzeň oranžoví 4:6

⚔️ HOR

⚔️ FbC Plzeň VS FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 3:3

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white VS FbC Plzeň 1:3

⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Tachov 4:2

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Řeřichy:

Tým elévů v neděli 11.12.2022 odehrál na hale Slavie svůj další turnaj. Od začátku jsme měli pevně dané cíle, co chceme při zápasech plnit. Až na první zápas, kdy to byl od nás spíše ospalý výkon, vypadal celý turnaj z herního pohledu velice dobře. Hráči byli aktivní, hráli jsme hodně s míčkem přesně tak, jak jsme chtěli. Dokázali jsme proměňovat šance, ale i jsme dobře spolupracovali v obraně. Nakonec jsme díky skvělým individuálním výkonům dokráčeli ke skvělým výsledkům. Myslím si, že si toto florbalové dopoledne užili nejen hráči, ale i fanoušci/ rodiče.


ELÉVOVÉ WHITE

⚔️ GO - GO Horšovský Týn VS FbC Plzeň 1:2

⚔️ FbC Plzeň VS Florbalová akademie Plzeň 2:2

⚔️ HOR

⚔️ FbC Plzeň VS FBC ROKYCANY 1:4

⚔️ FbC Plzeň VS SPORT CLUB Klatovy červení 3:2

⚔️ FbC Plzeň VS Florbal Tachov 4:2

💬 Vyjádření trenéra Martina Benedikta:

Nedělní turnaj v Klatovech jsme odehráli kvůli velké marodce v menším počtu. Ovšem i přes náš malý počet hráčů jsme odehráli velice dobrý turnaj. Po minulém nevydařeném turnaji jsme potřebovali nutně zvítězit, a to se nám povedlo hned třikrát. Jediné minus bych našel v naší nedůsledné hře v obranném pásmu. Kluci si zaslouží velikou pochvalu ale zároveň nesmíme usnout na vavřínech protože nás čeká spousta práce.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport