Home > Články > Souhrn 29.–30.dubna

Souhrn 29.–30.dubna

Mladší žáci blue za sebou mají poslední ligový turnaj, který odehráli na domácí Lokomotivě Plzeň. Úspěšný turnaj za sebou mají naši elévové, kteří v neděli vyrazili do Karlových Varů.

MLADŠÍ ŽÁCI BLUE

📍MSH Lokomotiva Plzeň 3
🗓 29. 4. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň red

⚔️ SPORT CLUB Klatovy

⚔️ TJ Tlučná

💬 Vyjádření trenéra Jiřího Wintera:
Naši mladší žáci BLUE v sobotu odehráli svůj poslední ligový turnaj této sezóny a vůbec se jim nevedlo špatně. Hrálo se v Plzni na Lokomotivě, takže kluci mohli ukázat, jak jim vyhovuje domácí prostředí. Celkem jsme odehráli 3 utkání. Nejprve proti Slavii RED, poté proti Klatovům a nakonec proti Tlučné. Celý turnaj se nesl v poměrně střelecké formě, jelikož jsme celkem nastříleli okolo 20 gólů. Se všemi soupeři jsme si poradili a skončili tak se 3 výhry. Výkon našeho týmu ale nebyl vůbec stálý. Začátek se nám úplně nepovedl a chvilku trvalo, než jsme se dostali do tempa. V druhém zápase už jsme ale byli koncentrovanější a poměrně jasně jsme ovládali hru. Na hráčích byla vidět chuť spolupracovat a díky tomu jsme si po většinu času drželi balon. Myslím, ze na posledním turnaji jsme předvedli slušný výkon a můžeme turnajovou část zakončit pozitivně. Těším se na další týdny a další práci v letní přípravě.


TURNAJ ELÉVŮ V KARLOVÝCH VARECH

📍Karlovy Vary
🗓 30. 4. 2023

💬 Vyjádření trenéra Aleše Řeřichy:
V neděli 30. dubna jeli naši elévové na turnaj do Karlových Varů. V konkurenci dalších 6 západočeských týmů si vedli nadmíru úspěšně a celý turnaj vyhráli. Kluci předváděli skvělou hru a tento úspěch si opravdu zasloužili. Všem moc děkuji za předvedené výkony a rodičům za podporu.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport