Home > Články > Souhrn 25.–26. března

Souhrn 25.–26. března

Pro ženy víkendem sezona skončila, na poslední turnaj vyrazily do Chodova. Oba týmy mladších žáků a elévů za sebou mají plzeňské turnaje. Přípravky a minipřípravky se vrací s nově nabitými zkušenostmi z Tachova.

MLADŠÍ ŽÁCI BLUE

📍VŠ Slavia Plzeň
🗓 25. 3. 2023

⚔️ SPORT CLUB Klatovy

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň red

💬 Vyjádření trenéra Jiřího Wintera:
V sobotu se naši mladší žáci BLUE ukázali na turnaji v Plzni na Slavii. Tam se postupně střetli s holkami z Klatov a Slávií WHITE a poté RED. Zaměření do turnaje bylo jednoduché - aktivní zdvojování a spolupráce. Ze začátku bylo vidět, že to ještě nemáme zažité, takže bylo potřeba to hodně připomínat. Jak ale zápasy postupovaly, bylo to lepší a lepší. Na konci turnaje jsme již díky tomu ovládali zápas a soupeř toho moc nezmohl. První zápas proti Klatovům jsme s přehledem vyhráli 8:1. Druhý zápas proti Slávii WHITE byl daleko náročnější, ale naši mlži se nevzdali. Nakonec ale prohráli 2:6. Posledním soupeřem nám byla Slávie RED, která nám na začátku dělala problémy. Jakmile jsme ale zlepšili zdvojování a spolupráci, zápas jsme začali ovládat a pohlídali si vítězství 6:1.


MLADŠÍ ŽÁCI WHITE

📍13. ZŠ Plzeň
🗓 25. 3. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls

⚔️ Florbal Aš

⚔️ SK Jiskra Domažlice

⚔️ FBC ROKYCANY

⚔️ HOR

💬 Vyjádření trenéra Jaromíra Täubera:
Mladší žáci White se na domácím turnaji pořádaném na 14. Zš prezentovali velmi dobrými výkony. Za zhruba tři měsíce od posledního domácího turnaje udělal tým velký pokrok. Všichni hráči mají odvahu napadat protihráče a prezentují se tak aktivní hrou s dostatečným množstvím příležitostí, aby v budoucnu pravidelně vyhrávali. Práce nás čeká nadále v pilování dovedností, abychom tuto převahu mohli uplatnit.ELÉVOVÉ BLUE

📍25. ZŠ Plzeň
🗓 26. 3. 2023

⚔️ Florbal Tachov

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary WHITE

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň černí

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Řeřichy:
Elévové vyrazili na další turnaj na 25. ZŠ v Plzni, kde nás převážně čekaly stejní soupeři jako obvykle. Při zápasech jsme se snažili prezentovat aktivní hrou, což se nám převážně dařilo. Kamenem úrazu ale bylo proměňování šancí, na kterém již delší pracujeme, ale zřejmě budeme muset ještě víc. Řekl bych že všechny zápasy od nás byly na dobré úrovni a se soupeři jsme hráli minimálně vyrovnaně, spíše jsme je i přehrávali. Vždy ale našemu výkonu něco málo chybělo, abychom byli po zápase spokojení. Tím co chybělo, si myslím, že bylo nasazení při zápasech a chuť po výhře, která se mi zdá, že už delší dobu upadá. Ze zápasů tak mám smíšené pocity. Děkuji všem zúčastněným a rodičům za podporu!


ELÉVOVÉ WHITE

📍25. ZŠ Plzeň
🗓 26. 3. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls
🕒 13:30

⚔️ TJ Tlučná
🕒 15:00

⚔️ Florbalová akademie
🕒 16:30

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň red
🕒 17:30

💬 Vyjádření trenéra Martina Benedikta:

V neděli jsme odehráli další turnaj elévů – tentokrát v Plzni. Turnaj se nám výsledkově vůbec nepovedl. Od prvního zápasu, kde jsme předvedli strašný výkon, šla naše hra jenom nahoru. Bohužel nás naše střelecká nemohoucnost stála body. Nerad chválím jednotlivce, ale přesto musím tentokrat jednoho jmenovat. Ondřej Sláma předvádí nadstandardní výkony a tento turnaj opět potvrdil svoji tvrdou práci na trénincích. Doufám, že bude inspirací pro ostatní kluky v týmu.


PŘÍPRAVKA

📍Městská SH Tachov
🗓 26. 3. 2023

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň černí

⚔️ Florbal Tachov zlatí

⚔️ Florbal Tachov černí

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Kuneše:
Oba týmy přípravek se tentokrát vydali na cestu do Tachova, kde je čekala pěkná porce zápasu. I přesto, že většina našich dnešních duelů vyzněla výsledkově ve prospěch soupeře, je třeba naše hráče pochválit. V zápasech se nám konečně ukazuji věci, kterým se věnujeme v tréninku a budeme v tom pokračovat, dokud v nich nebudeme mistři svého oboru. Všechny dnešní zápasy měly přesně to, co by zápasy v této kategorii měly mít, smutek po prohře a radost po výhře. Děkuji za reprezentaci.


ŽENY

📍SH Chodov
🗓 25. 3. 2023

⚔️ TJ Plamen Chodov

⚔️ Florbal SokolovVary

💬 Vyjádření trenéra Marka Lukeše:
V sobotu proběhlo poslední kolo 2. ligy žen. Bohužel ani to nám nepřineslo žádné body. První zápas se nám vyloženě nevyvedl a prohráli jsme vysokým rozdílem. V druhém zápase jsme předvedli mnohem lepší výkon a dlouhou dobu jsme mysleli na body. Bohužel soupeřky potrestaly naše chyby a tím nám vzaly naše naděje. Sezona pro nás nedopadla tak, jak jsme si představovali, ale najde se v ní spousta pozitivních věcí. Teď nás čeká příprava na sezonu novou a uvidíme jak a zda do ní vkročíme.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport