Home > Články > Souhrn 20. - 21. květen

Souhrn 20. - 21. květen

Minipřípravky, přípravky a elévové bojovali na FatpipeOpen

Během uplynulého víkendu se uskutečnil plzeňský turnaj Fat Pipe Open Junior, do kterého jsme vyslali bojovat týmy v kategoriích minipřípravky, přípravek a elévů. Kromě nám známých soupeřů jsme se v zápasech potkali s s týmy z jiných regionů a u turnaje si tak všichni odvážejí další zajímavé florbalové zkušenosti. Souhrn jednotlivých kategorií se dočtete níže.


Elévové Blue
Vyjádření trenéra Vojty Řeřichy:
V neděli se elévové blue se vydali na celodenní turnaj na plzeňskou Slavii, kde se hrál turnaj FatPipe Open. Nejprve nás čekala skupina, v ní jsme odehráli celkem 4 utkání. V těch jsme plnili dané cíle, často jsme stříleli, chtěli jsme hrát aktivně s míčkem, dobře bránili i jsme občas zakombinovali. Soupeře jsme nepouštěli moc do šancí a zápasy jsme tak většinou měli pod naší kontrolou. Díky tomu všemu jsme šli do playoff se 100% výhrama a z 1. místa ve skupině. Následovalo čtvrtfinále a v něm souboj se Slavií Plzeň. Do zápasu jsme nevstoupili moc dobře, ale již po chvíli jsme začali hrát naší hru a zápas jsme srovnali a následně jsme se dostali i 2x do vedení. To jsme ale díky osobním chybám neudrželi, sice jsme jich neudělali za celý turnaj moc, ale i to stačilo na konec v turnaji, protože po nešťastném závěru následovala nájezdová loterie, v které jsme neuspěli. Co k tomu víc napsat, je to sport. Myslím si ale, že rodiče i kluci si námi předváděnou hru užívali a o to víc mě mrzí že skončila "jen" ve čtvrtfinále. I tak všem moc děkuji za zážitek!

Elévové White
Vyjádření trenéra Martina Benedikta:

Na mládežnický turnaj Fatpipe open jsme vyrazily s jasným cílem a to prezentovat se aktivním florbalem. Bohužel to se nám v prvním zápase vůbec nedařilo a přišla prohra. Od druhého zápasu s pražskými Black Angels šla naše hra výkonnostně nahoru. Bohužel zápasy jsme nedokázali vyhrávat. Až v bojích o umístění jsme prolomili smůlu a na závěr celého dne jsme naše soupeře přehráli ve všech aspektech hry. Chci poděkovat rodičům za podporu a hlavně hráčům jak celý den makali a nevzdali se.


Přípravka
Vyjádření trenéra Pavla Strejčka:
Dalším turnajem mimo soutěže ČF byl plzeňský Fatpipeopen. Hráči okusili atmosféru letního turnaje, získali další zkušenosti a poměřili síly s družstvy z jiných koutů republiky. Základní skupinu jsme odehráli na hale Šedivka. Postupně jsme změřili síly s Hořovicemi, Klatovy a Black Angels. A právě poslední utkání rozhodlo o tom, že bereme 3. místo ve skupině. Je tedy jasné, že v osmifinále narazíme na 2. celek ze skupiny D. Tím je další tým Hořovic. Utkání jsme poměrně jednoznačně ovládli a zajistili si tak čtvrfinále. Následuje přesun do hlavní hrací haly na Slavii. Tam narážíme na Tachov a naše cesta turnajem končí. Pro přípravku to byl poslední turnaj sezóny. Věřím, že jsme si to všichni společně užili a budeme makat a zlepšovat se dál.

Minipřípravka
Vyjádření trenérky Anet Bernhardtové:

V sobotu se konal již tradiční turnaj Fat Pipe Open junior, na který jsme s minipřpravkou složili 3 týmy. Všechny děti musím velice pochválit. Troufla bych si tvrdit, že jsme v našich řadách měli jedny z nejmenších a nejmladších hráčů. Všichni to ale zvládli na jedničku. Dohromady každé z družstev odehrálo neuvěřitelných 8 zápasů. I přes značné věkové i zkušenostní rozdíly se naše děti držely, zápasy odehrály s velice pozitivní energií a nadšením. Nakonec byly všechny děti odměněny medailí. Děkujeme pořadatelům za parádně zorganizovaný turnaj a už se těšíme na příště.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport