Home > Články > Souhrn 15.–16. dubna

Souhrn 15.–16. dubna

Tentokrát se odehrála veškerá utkání v sobotu, kdy mladší žáci vyjeli do Klatov, elévové white vyrazili na poslední turnaj na 25. ZŠ a minipřípravka s elévy blue se podělili o plochu na 14. ZŠ.

MLADŠÍ ŽÁCI BLUE

📍CMS Klatovy
🗓 15. 4. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň

⚔️ SPORT CLUB Klatovy

💬 Vyjádření trenéra Jaromíra Täubera:
Mladší žáci v Klatovech odehráli nepříliš povedený turnaj. Bohužel ještě nejsme schopni držet celý zápas naše principy hry. Často se tak pod tlakem dostáváme k tomu, že málo spolupracujeme nebo nás ochromí obavy z vlastního selhání a nejsme aktivní. Věřím, že hráči z turnaje odjíždí s ponaučením, že odvaha a aktivita vyhrává zápasy.


ELÉVOVÉ WHITE

📍25. ZŠ Plzeň
🗓 15. 4. 2023

⚔️ Florbalová akademie Plzeň

⚔️ TJ Tlučná

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň girls

⚔️ TAC

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň bílí

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Řeřichy:
Elévové white vyrazili na svůj poslední turnaj sezóny na 25. Zš v Plzni. Tam nás jako vždy čekalo 5 utkání, do těch jsme si dali za cíl aktivitu ve hře a hlavně si zápasy pořádně užít a předvést, co vše jsme se naučili. Herně se mi výkon líbil, příjemně mě překvapily některé individuální výkony. K naší úplné spokojenosti po zápasech vždy ale něco málo chybělo, což mě mrzí, že se nás třeba i to pomyslné štěstíčko v posledních turnajích moc nedrželo. I tak hodnotím celé sobotní dopoledne kladně, a myslím, že si ho hráči užili. Děkuji i všem rodičům za podporu.


ELÉVOVÉ BLUE

📍14. ZŠ Plzeň
🗓 15. 4. 2023

⚔️ FBŠ SLAVIA Plzeň white

⚔️ HOR

⚔️ Florbal Tachov

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň černí

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň oranžoví

💬 Vyjádření trenéra Vojtěcha Kuneše:
Elévove Blue odehráli svůj poslední domácí turnaj na 14. ZŠ v „domácím” prostředí. Ačkoliv tento víkend se rozhodně nezapíše mezi naše výsledkově nejúspěšnější, není na místě zoufat. Hra našich elévů Blue snesla měřítko zejména v zápase se Slavíí a s oběma týmy Goril. U hráčů oceňuji jejich nasazení, aktivitu a chuť hrát, kterou považuji v této kategorii za zcela klíčovou. Bez povšimnutí taktéž nemohu přejít, jak dobře se naši hráči poprali s atmosférou v hale, kdy při některých utkáních nebylo slyšet vlastního slova, avšak naši hráči zachovali chladnou hlavu. Velkou radost mi dělá rostoucí sebevědomí našich hráčů, které se každým turnajem zvyšuje. Naopak nás trochu potrápilo obsazování hráčů a plnění dovedností v plné rychlosti. Možná i to muže byt důvodem, proč naše individuální akce nevedli k více golům. V klíčových momentech nás srážela rychlost a preciznost provedení. V tréninku se na to více zaměříme a pevně věřím, že nadcházející turnaje již budeme „úspěšnější”. Děkuji všem za předvedené výkony a rodičům za super občerstvení.MINIPŘÍPRAVKA

📍14. ZŠ Plzeň
🗓 15. 4. 2023
🕒 8:45–11:00

Nezahálela ani naše minipřípravka, která tentokrát na turnaj poskládala tři týmy – jeden z každého tréninkového centra. Dopolední sobotní turnaj se vyvedl výborně. Všechny děti si ho velice užily a nabyly nové zkušenosti a zážitky. Děti si zahrály jak proti sobě, tak proti hostujícím týmům Gorily Plzeň a Tachov. Za účast na turnaji všem moc děkujeme.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport