Home > Články > S Letkou na podporu hnutí Movember

S Letkou na podporu hnutí Movember

Mužský tým čeká v neděli domácí zápas s Letkou. Veškerý výtěžek ze vstupného poputuje na podporu nadačního fondu Movember - muži proti rakovině. O víkendu bude hrát i juniorka.

MUŽI A

⚔️ FBC Letka Toman Finance Group
📍MSH Plzeň 3
🗓 26.11.2023
🕒 17:00

A-tým čeká domácí utkání, ve kterém se střetneme s Letkou. Z minulého víkendu jsme si odnesli 3 body, když jsme v pátek překvapivě zvítězili na půdě lídra soutěže z Ústí. V neděli jsme ovšem na tuto výhru nenavázali a z Budějovic jsme odjeli bez bodu.

Letka byla ovšem o minulém víkendu ještě úspěšnější. V pátek si opavští hráči připsali výhru na hřiště Orky, v neděli se pak postarali o další překvapivou porážku Ústí.

V zápase půjde o hodně, Letka je jedním z našich přímých konkurentů v boji o první desítku, případnou výhrou by jsme se na tuto příčku značně přiblížili.

Zápas je ve znamení podpory nadačního fondu Movember - muži proti rakovině. Veškerý výtěžek ze vstupného z utkání poputuje na podporu tohoto hnutí.

Přijď nás podpořit a přispět na dobrou věc!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ FBC DOŠWICH MILEVSKO
📍 Městská SH Tachov
🗓 25. 11. 2023
🕒 16:00

⚔️FBC Štíři Č. Budějovice
📍 MSH Plzeň II.
🗓 26. 11. 2023
🕒 12:45

Juniorský tým je nyní na dobré vlně. Připsali jsme si již 3 plnobodové výhry v řadě, navíc se opět začíná zvedat i herní projev, kterým se tým prezentuje. Na to budeme chtít navázat již tento víkend, kdy nás čekají hned 2 utkání.

Sobotní zápas s Milevskem se odehraje v rámci spolupráce v Tachově, a dá se očekávat težké utkání, Milevsko se nyní drží na 3 příčce tabulky 1. juniorské ligy.

V neděli pak na Lokomotivě přijde na řadu zápas s dalším jihočeským klubem, se Štíry z Českých Budějovic. Přijď nás podpořit!

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport