Home > Články > Rozpis tréninků 23/24

Rozpis tréninků 23/24

Najdi si svůj trénink.

Na našem webu v sekci rozpis tréninků naleznete aktuální tréninky pro sezonu 23/24. Trénovat začínáme od 4. 9. Zároveň v sekci kontakty najdete aktualizované kontaktní osoby pro Vaší kategorii. Zároveň prosíme všechny hráče, aby zkontrolovali svůj případný přesun v rámci jednotlivých kategorií v Kisu. Ročníky a kategorie naleznete opět na našem webu. V případě, že zaznamenáte jakoukoli chybu, kontaktujte svého trenéra. Do nové sezony vstupujeme také s některými novinkami:

Venkovní tréninky

V některých tréninkových jednotkách budeme využívat kombinaci haly a venkovních prostor pro rozcvičku a kondiční přípravu. Tyto tréninky jsou na webu označeny *. Na tento trénink je nutné mít s sebou venkovní obuv a je vhodné mít adekvátní oblečení, aby tělo zůstalo v teple. Tímto způsobem budeme fungovat po celý rok. Výjimkou bude extrémní počasí, o kterém bude trenér vždy informovat přes KIS. Trenéři na téma oblečení budou hovořit také na rodičovských schůzkách.

Plavání

Od nové sezony bude chodit většina našich kategorií do bazénu na kondiční plavání a regeneraci. Vstup do bazénu ve vybraných časech je zajištěný klubem. Vždy se jedná o organizovaný trénink za přítomnosti několika našich trenérů. Hráči potřebují pouze adekvátní vybavení. Ačkoli budou v bazénu pokaždé proškolení trenéři, je potřeba dodržovat řadu pravidel. Žádáme Vás zejména o spolupráci v odhadnutí vlastních schopností. Vstup do bazénu je pouze pro hráče, kteří se už nebojí vody, dokáží ponořit hlavu a mají alespoň základní plavecké dovednosti. Další dovednosti jsme schopni naučit a rozvíjet. Budeme rádi, pokud se připojíte i v průběhu sezony. Plavání pro všechny kategorie začíná až týdnem od 11.9.

Get Up Gym

Kategorie starších žáků, dorostenců a juniorů budou v této sezoně využívat služby kondičních trenérů v Get Up Gymu. Vstup do gymu je opět zajištěn klubem. S sebou hráč potřebuje pouze 50,- na zaplacení šatny. Platba se provádí na baru.

Věříme, že všichni hráči ocení kvalitnější sportovní přípravu, kterou jsme pro Vás připravili. Těšíme se na první tréninky a přejeme Vám v sezoně 2023/2024 hodně úspěchů.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport