Home > Články > Přípravy na MČR vrcholí!

Přípravy na MČR vrcholí!

V rámci přípravy na MČR se starší žáci zúčastnili jednodenního soustředění a následně se vydali na víkendový turnaj do Teplicích.

Starší žáci mají za sebou finální třídenní přípravu na MČR starších žáků. Během pátečního soustředění jsme věnovali určitým prvkům hry, které nám na turnaji pomůžou k úspěšnosti.
V sobotu jsme se pak přesunuli do Teplic, kde se konal víkendový turnaj za účasti týmů Chomutova, Hradce Králové, Sparty Praha a právě nás. Tyto týmy se zde stejně jako my připravovali na závěrečný turnaj sezóny. Výsledkově turnaj nevypadá nejlépe, odvezli jsme si 3 prohry a jednu remízu, ale dobrý výsledek zde nebyl náš cíl. Museli jsme se naučit hrát na nové, lepší a rychlejší úrovni. A posun, který jsme během turnaje udělali byl obrovský.
Za zmínku určitě stojí remíza 5:5 ze zápasu s týmem Sparty Praha, během kterého naše všechny tři lajny po celý zápas předvedli jeden z nejlepší výkonů svých životů. Jsme maximálně natěšení na příští víkend, protože věříme, že naši kluci už vědí, jaká kvalita je čeká, zároveň ale vědí, že i s tím doopravdy nejlepším můžeme hrát a dokonce i vyhrát.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport