Home > Články > Prague Games jsou za námi

Prague Games jsou za námi

Naši starší žáci se zúčastnili mezinárodního turnaje Prague Games, kde si připisují další úspěch.

Starší žáci se jako jediná naše kategorie vydala na mezinárodně známý turnaj Prague Games. Kluci sehráli mnoho kvalitních zápasů se zahraničními týmy a připsali si úspěšnou cestu turnajem, která skončila až ve čtvrtfinále A pavouka. Na turnaji nás porazili pouze oba finalisté naší kategorie, proto se tedy nemáme za co stydět. Kluci tak úspěšně zakončují tuto velmi bohatou sezónu, během které náš klub úspěšně reprezentovali na MČR žáků, Open Game, Strovretacupu ve Švédsku a právě i Prague Games.

"Další velmi zajímavý turnaj, ze kterého odcházíme se vztyčenou hlavou. Vstup do skupiny se nám sice příliš nepovedl a první zápas na turnaji jsme prohráli, následovalo ale velké zlepšení a jasná výhra následujících 2 zápasů ve skupině, na které jsme navázali i v prvním kole play off, které nám přisoudilo další pokračování v turnaji přes A pavouka. V pátečním zápase se nám podařilo po velmi vyrovnaném zápase s Zurichem přejít přes nájezdovou loterii až do čtvrtefinále, kde už byl nad naše síly nám známý Tatran Střešovice.

Na turnaj jsme původně neplánovali jet, jsem ale moc rád, že se tomu tak nakonec stalo. Zahráli jsme si další skvělé zápasy, odnesli si zkušenosti i emoce. Pro mě to bylo i moc příjemné rozloučení s touto velmi úspěšnou sezónou, kterou jsme si všichni moc užili. Díky kluci, díky rodiče, užívejte si prázdniny!"

Výsledky zápasů

Skupina
❌1:2 vs Thurgau Unihockey 🇨🇭
✅5:1 vs Jindřichův Hradec 🇨🇿
✅3:0 vs Onsala IBK 🇸🇪
Šestnáctifinále
✅7:1 vs Kungälv IBK 🇸🇪
Osmifinále
✅3:2sn vs Zurich United 🇨🇭
Čtvrtfinále
❌0:7 vs Tatran Střešovice 🇨🇿

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport