Home > Články > Prague Games 2021

Prague Games 2021

Druhým letním turnajem, kterého se náš klub účastnil, byl největší mládežnický turnaj Prague Games.

Největšího mládežnického turnaje Prague Games se tento rok zúčastnili naši dorostenci.

Vyjádření trenéra Matouše Hrdličky: ,,Turnaj Prague Games jsme pojali jako přípravu na novou sezonu. Bohužel již před turnajem se nám zranili dva klíčoví hráči a jejich absence byla znát. Turnaj nám ukázal naše silné i slabé stránky. Je před námi spousta práce a ukázané nedostatky se budeme snažit do začátku nové sezony odstranit. Naopak naše silné stránky se budeme snažit podpořit, co to jen půjde a budeme na nich stavět.

V turnaji jsme potkali mnoho soupeřů a odehráli jsme kvalitní zápasy. Vyzdvihl bych zápas proti Havířovu. Naopak velmi nás mrzela porážka ve čtvrtfinále B pavouka. Pozitivum byla naše nezdolnost a chuť otočit zápas až do konce. Dalším faktorem je tmelení týmu před novou sezónou a z tohoto pohledu bych také hodnotil turnaj kladně."

Vyjádření trenéra Václava Michálka: ,,Na největším mládežnickém letním turnaji Prague Games náš dorostenecký tým narazil na kvalitní soupeře se kterými držel krok nebo je dokonce předčil. Výjimkou byl zápas proti Českému Těšínu, který naši hráči nezvládli svojí nepřipraveností na zápas a primárně mentálním nastavením, které vedlo k individuálním chybám, díky kterým soupeř snadno navyšoval skóre.

Naši hráči se v průběhu turnaje posouvali po všech stránkách a uvědomovali si na čem musí individuálně nebo týmově zapracovat. Věřím, že v rámci tréninků se nám to povede a do sezóny budeme vstupovat připraveni."

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone