Home > Články > Nový klubový merch

Nový klubový merch

Čtyři nové produkty do haly i na běžné nošení.

Rádi bychom Vás informovali, že jsme pro Vás připravili novou klubovou kolekci oblečení. Doufáme, že se Vám produkty budou líbit a budou hezkým dárkem pod stromečkem jak pro hráče, tak pro rodiče.

Mikiny jsou zvoleny tak, aby byly vhodné i na běžné nošení a přitom stále reprezentovaly klubovou příslušnost. Dále jsme připravili tričko pro naše věrné fanoušky, kterým mohou hrdě reprezentovat během zápasů či turnajů. Posledním produktem je pak funkční triko vhodné na sport i na běžné nošení.

Jedná se o omezený počet kusů. Další výroba je plánována až po Vánocích. Pokud máte tedy o některou z věcí zájem, vytvořte si prosím předobjednávku na e-mailu sekretariat@florbal-plzen.cz a to do úterý 1. prosince 20:00.

Uveďte, o který z produktů máte zájem a jeho velikost. Dále pak, zda si přejete platit hotově a převzít zboží v kanceláři na Roudné nebo zboží zaslat poštou (120 Kč při platbě na účet, 159 Kč s dobírkou). V případě doručení poštou ale musíme z vlastní zkušenosti říct, že je s tím v této době spíše potíž a balíčky často nechodí včas. Doporučujeme proto osobní odběr v naší kanceláři, abychom Vám mohli garantovat dodání do Vánoc.


Mikina Žijeme florbalem

černá, bílý potisk
55 % bavlna, 40 % polyester, 5 % viskóza
velikost 3 roky-XXL

750 Kč


Mikina 1998

šedivá, černý vnitřek kapuce, černý nápis
65% polyester, 35% bavlna
velikost 3 roky-4XL

750 Kč


Fandím (s) Plzní

modré, barevný potisk
100 % bavlna
velikost XXS-3XL

425 Kč


Funkční triko

černé, modrý potisk
100 % polyester
velikost 4 roky-3XL

325 Kč


Objednávat samozřejmě můžete také stávající produkty, které jsou umístěny na našem fanshopu.

K dispozici je Vám nadále také nabídka zboží našich partnerů Unihoc a Zone s klubovou slevou. V tomto případě je garancí dodání do Vánoc objednávka nejpozději 16. prosince.

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
NSA
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone