Home > Články > Muži s Budějovicemi prohrávají, juniorka o víkendu naopak úspěšná

Muži s Budějovicemi prohrávají, juniorka o víkendu naopak úspěšná

A-týmu se nepovedla druhá třetina, která nás nakonec stála zápas, spojený juniorský tým si připisuje dvě výhry.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň VS FBC Štíři Č. Budějovice 3:4

Fotogalerie

Elitní tým si připisuje první porážku v sezóně. Do zápasu se nám přitom povedlo vstoupit dobře, v první třetině jsme si vytvořili mnoho šancí a soupeře přehrávali. Bohužel ani jedna z šancí neskončila gólem a do šaten jsme šli za nerozhodného stavu. Druhá třetina byla naopak velmi nepovedená a po několika chybách jsme darovali soupeři možnost odskočit na rozdíl tří gólů. I když poté přišlo zlepšení a dostali jsme se soupeři na dostřel, vyrovnání i přes závěrečný tlak nepřišlo.

"Dnešní zápas se hodnotí hůře než minulý týden, opět jsme na domácí palubovce prohrávali a museli jsme dotahovat. Tentokrát se nám to bohužel nepodařilo. Bylo to pro nás těžké, když Budějovice vyhrávají tak jsou nepříjemní v bránění a už soupeře nepouštějí snadno do šancí, a nám se na to těžko hledal recept. Nicméně si myslím, že jsme nebyli horší tým, možná naopak, v první třetině, která byla super povedená, jsme soupeře k ničemu nepustili, měli jsme dobré šance které jsme nevyužili. Ve druhé třetině se nám nedařilo a soupeř byl lepší, ve třetí jsme si ale vzali zase otěže zápasu do svých rukou, tentokrát nám dotažení výsledku bohužel nevyšlo.


SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia VS FBŠ Gorily Plzeň 7:3
⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia VS Wizards DDM SO Praha 10 9:4

Spojený juniorský tým má za sebou první hrací víkend, který se nám výsledkově povedl. V sobotním derby jsme do zápasu dobře vstoupili a soupeře jasně přehrávali. V druhé polovině zápasu už náš výkon nebyl tak dominantní, soupeře jsme ale k zdramatizování nepustili. Druhý víkendový zápas s Wizards byl o poznání kvalitnější, soupeř se dostával častěji do šancí, ovšem většinu zápasu jsme na hřišti byli lepší my. To se ukázalo i v druhé polovině zápasu, kdy jsme soupeře začali porážet i výsledkově a rozdíl skóre se nakonec zastavil na pěti gólech.

Junioři tak mají za sebou důležité zápasy, ze kterých potřebovali 6 bodů. V sobotu vyrážíme na zápas do Mladé Boleslavi, která zatím také neztratila ani bod a půjde tak o velmi důležitý zápas v souboji o CE ligu. V neděli nás pak bude čekat další derby, tentokrát na půdě Goril.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport