Home > Články > Muži přivítají doma Chomutov, juniorka zakončuje kvalifikaci o CE ligu

Muži přivítají doma Chomutov, juniorka zakončuje kvalifikaci o CE ligu

Mužský tým se v neděli na domácí palubovce střetne s Chomutovem. Junioři jsou blízko postupu do CE ligy, nejdůležitější krok je ale ještě stále před námi.

MUŽI A

⚔️ DDQ Florbal Chomutov
📍MSH Lokomotiva Plzeň
🗓 24. 9. 2023
🕒 17:00

A-tým čeká další domácí zápas, ve kterém přivítáme Florbal Chomutov. Muži v posledním kole vyjížděli na půdu Letky, kde se nám zápas vůbec nepovedl a přivezli jsme si vysokou porážku. Už dva zápasy po sobě jsme tedy vyšli bez bodu, z toho důvodu pro nás bude tento zápas velmi důležitý.

Soupeř je v jiné situaci. Poté, co minulou sezónu prohrál barážové klání s TROOPERS to vypadalo, že se s Chomutovem tento rok potkávat nebudeme. Ovšem díky dalším okolnostem mohl v 1. lize zůstat a nevede si zatím vůbec špatně. V prvních dvou kolech se Chomutov utkal s Hradcem a Orkou, tedy se dvěma nováčky soutěže, a v obou zápasech bral 3 body za výhru v základní hrací době. V minulém týdnu probíhalo v Chomutově derby s Ústím, které došlo až do prodloužení, ve kterém se nakonec radovali hosté.

Chomutov bude nepříjemný soupeř, který je nyní v dobré formě, proto budeme potřebovat každého z Vás v neděli přímo na tribuně!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Wizards DDM SO Praha 10
📍SH Radotín
🗓 23. 9. 2023
🕒 16:00

⚔️ Předvýběr.CZ Florbal MB
📍MSH Lokomotiva Plzeň
🗓 24. 9. 2023
🕒 13:45

Spojený juniorský tým čeká poslední hrací víkend kvalifikace o CE ligu juniorů. V něm budeme v sobotu cestovat do Prahy na zápas s Wizards, v neděli se pak utkáme na naší palubovce s týmem Mladé Boleslavi.

Junioři mají zatím skvěle našlápnuto k přímému postupu. Ten by nám zajistilo první místo ve skupině. Po 4 zápasech máme na kontě 12 bodů, k jistému postupu potřebujeme získat ještě další 4. Rozhodovat se bude pravděpodobně v nedělním zápase s našim přímým konkurentem o první místo. Junioři budou potřebovat Vaší pomoc, přijďte je na Lokomotivu podpořit.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport