Home > Články > Muži opět doma, spojená juniorka začíná boj o CE ligu

Muži opět doma, spojená juniorka začíná boj o CE ligu

A-tým čeká na domácí palubovce souboj s Budějovicemi, juniorka zahajuje sezónu dvěma domácími zápasy s Gorilami a Wizards.

MUŽI A

⚔️ FBC Štíři Č. Budějovice
📍MSH Lokomotiva Plzeň
🗓 10. 9. 2023
🕒 17:00

A-tým se pokusí navázat na minulé kolo, kdy se nám doma podařilo otočit zápas s Bulldogs Brno. V něm jsme prohrávali již o 4 góly, v závěru zápasu jsme ale dokázali soupeře dotáhnout a v prodloužení nám vystřelil první výhru Čelakovský. Na důležité 2 body budeme chtít navázat v zápase se Štíry z Budějovic.

Soupeř v prvním kole přivítal doma Ústí, kterému nestačil a prohrál 2:5. V minulé sezóně skončily Budějovice na 6 místě po základní části, které jako poslední zaručuje čtvrtfinále. V něm ale narazili právě na Ústí, které sérii ovládlo bez ztráty zápasu. V neděli se dá na plzeňské palubovce očekávat velký boj a vyrovaný zápas, na kterém budeme potřebovat každého z Vás. Tak neváhej a doraž nás podpořit!


SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň
📍MSH Lokomotiva Plzeň
🗓 9. 9. 2023
🕒 17:00

⚔️ Wizards DDM SO Praha 10
📍Slavia VŠ Plzeň
🗓 10. 9. 2023
🕒 14:00

Spojený juniorský tým zahajuje sezónu dvěma domácími zápasy. V sobotu se představíme na Lokomotivě, v neděli nás čeká brzký zápas na hale Slavie. Oba tyto zápasy jsou v boji o CE ligu klíčové. Nejprve nás čeká derby s Gorilami, kteří nejvyšší juniorskou soutěž přihlašují vůbec poprvé, následovat bude tým Wizards Praha. Ti svoji sílu ukázali v minulé sezóně, kdy se dostali až do finále play off o vítěze 1. juniorské ligy.

Do CE ligy postupuje první tým ze skupiny, ve které nás mimo tyto soupeře čeká ještě Mladá Boleslav. Druhý tým bude čekat ještě jedna série zápasů, která určí, v jaké soutěži bude po zbytek sezóny hrát. Přijďte nás podpořit!

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport