Home > Články > Muži opět bez bodu

Muži opět bez bodu

Ani další zápas náš elitní tým nezvládl, doma s Hradcem prohráváme 3:5.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs FBC Respekt Hradec Králové 3:5

Mužský A-tým opět nedokázal bodovat. Vyrovnaný zápas odstartovali lépe hosté, kteří se v polovině první třetiny ujali jednogólového vedení. Následovalo mnoho šancí na obou stranách, další gól ale padl až ve druhé třetině při hře 4 na 4, a to opět do naší sítě. Ještě před koncem druhé třetiny se hradečtí trefili znovu a před závěrečným dějstvím musel náš elitní tým dotahovat třígólovou ztrátu. Na začátku třetiny při přesilové hře ukončil dlouhotrvající gólový půst domácí Brabec a zavelel k obratu. Bohužel jsme udělali množství chyb a tak ani další 2 gólové zápisy do hradecké branky nepřinesly vyrovnání.

„Zápas hodnotím určitě negativně, už dlouho jsme nevyhráli, máme na sobě nějakou deku a vůbec se nám v zápasech nedaří bodovat a dávat góly. Dnes jsme zkoušeli nějaké změny v sestavě, bohužel to taky nevyšlo, tak nevím co musí přijít za změnu, aby jsme konečně začali bodovat“, hodnotil další nevydařený zápas domácí hráč zápasu Matěj Šebek.

Nyní nás čeká obtížný prodloužený víkend, již v pátek vyjíždíme na hřiště prvního Ústí, v neděli pak budeme hrát v Českých Budějovicích.Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport