Home > Články > Muži jedou srovnat play-down do Prahy, juniorka vyzve Tatran

Muži jedou srovnat play-down do Prahy, juniorka vyzve Tatran

V neděli od 17h odehrajeme druhé utkání play-down na pražské hale Jižní Město. Junioři se v osmifinále CE ligy utkají s Tatranem.

MUŽI A

⚔️ FAT PIPE Start98
📍SH Jižní Město
🗓 10. 3. 2024
🕒 17:00

Mužský tým jede k druhému utkání play-down do Prahy! V neděli se od 17h představíme na hale Jižní Město a pokusíme se srovnat stav série na 1:1.

Vstup do play-down vyšel lépe pražskému týmu, který rozhodnul vyrovnané utkání na Lokomotivě o minulém víkendu ve 3. třetině. Cesta k zisku bodu z venkovního hřiště může vést přes pohlídání dua Netrefa a Bagin. Pouze tito dva hráči se postarali o všechny góly do naší sítě a byli hlavní příčinou naší prohry.

„Sobotní zápas ukázal, že série bude hodně vyrovnaná a pravděpodobně i dlouhá. My se pokusíme vrátit na domácí palubovku za vyrovnaného stavu“, říká Matouš Hrdlička.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ PSN Tatran Střešovice
📍 STODOLA Aréna Střešovice
🗓 9. 3. 2024
🕒 20:00

⚔️ PSN Tatran Střešovice
📍 Slavia VŠ Plzeň
🗓 10. 3. 2024
🕒 12:00

Juniorka má před sebou Tatran! Po těsné porážce Kladna nám čtvrteční výběr soupeřů přisoudil pražský tým, který se v této sezóně CE ligy umístil po základní části na 3. místě!

Klíč k postupu do čtvrtfinále je jasný, je nutné vyhrát 2 zápasy. Ovšem pokud bychom z pozice jasného outsidera vyhrát nezvládli, sezóna ještě nekončí! Tým který prohraje bude dále bojovat ve druhém pavouku proti dalším týmům, které v tomto kole neuspějí.

Dokáže juniorka svého soupeře překvapit a zabojuje o historický postup do čtvrtfinále CE ligy? První utkání je na programu v sobotu večer v Praze, v neděli v poledne se odehraje odveta na Slávii. Případný třetí zápas by se odehrál v úterý opět na Stodole.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport