Home > Články > MČR starších žáků proběhlo v Brně

MČR starších žáků proběhlo v Brně

Přinášíme Vám souhrn, hodnocení trenérů a hráčů

Na MČR jsme do skupiny dostali Vítkovice a Českou Lípu. V prvním zápase s budoucím mistrem republiky jsme velmi brzy prohrávali, nicméně odehráli jsme důstojný zápas a i přes jasný výsledek jsme nepředvedli zrovna špatný výkon. Ve večerním zápase s Českou Lípou o 2 místo ve skupině se nám ovšem nedařilo, na kluky padla tíha momentu a neodehráli jsme dobrý zápas.

Ve čtvrtfinále jsme tak narazili na FBC Liberec. I zde se projevila naše sestupná výkonnostní tendence, opakování neustále stejných chyb, nervozita na hokejce a naivita nám udeřila velkou ránu a my jsme se v turnaji dostali už pouze do skupiny o umístění. Zápas s Pardubicemi byl jak den a noc oproti předchozím výkonům, povedl se nám začátek, z kluků spadnul tlak a odehráli jsme skvělé utkání. Poslední zápas s Hradcem Králové byl vyrovnaný a došlo v něm k několika zvratům. My konec zápasu nezvládli a skončili tak na 10. místě.

"Určitě jsme nedodehrali florbal, který jsme chtěli. Už od začátku se nám nedařilo a nebyli jsme na stejný vlně to nás stálo další postup a lepší umístění. Proti Pardubicím jsme se probudili a zahráli jsme skvělý florbal. To už bylo ale pozdě. Děkuji klukům za super sezónu a fanouškům na senzační podporu", hodnotí uplynulý turnaj kapitán tým Dan Denisov.

Nejlepší střelec našeho týmu Tomáš Turek ho doplňuje slovy: "Myslím si že to byl pro náš tým velký zážitek a hlavně velká zkušenost. Zahráli jsme si i s vítězem celého turnaje a jsem rád, že jsem mohl svým výkonem pomoci týmu alespoň k jedné výhře nad Pardubicemi. Zjistili jsme že je na čem pracovat a těším se na nějaký další podobný velký turnaj."

FbC Plzeň white - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:13
branky: 16. Martin Souček, 23. Tomáš Turek - 1. Filip Peterek, 1. Adam Neubauer, 5. Ondřej Adamec, 7. Sebastián Hachlica, 9. Sebastián Hachlica, 13. Václav Babík, 13. Nikolas Papazachariu, 17. Jakub Švehla, 20. Adam Neubauer, 22. Sebastián Hachlica, 23. Václav Babík, 25. Jakub Illek, 30. Sebastián Hachlica; rozhodčí: Martin Kohoutek - Tadeáš Grega; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Chaloupka ? - Samuel Altmann ?; po třetinách: 0:5, 1:4, 1:4
video, on-line

FBC Česká Lípa white - FbC Plzeň white 6:3
branky: 4. Mikeš Motejzík, 9. Radim Piškula, 19. Lucie Švajcrová, 20. Lucie Švajcrová, 21. Mikeš Motejzík, 23. Radim Piškula - 7. Sebastian Poslední, 20. Matyáš Grulich, 22. Tomáš Turek; rozhodčí: Monika Zamazalová - Jana Lišková; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Meďáš -3 - Matyáš Nosek ?, Daniel Chaloupka ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:1

FBC Liberec - FbC Plzeň white 10:1
branky: 2. Tomáš Koňas, 9. Jakub Hruška, 10. Tomáš Radosta, 11. Jakub Hruška, 13. Jakub Hruška, 15. Jakub Hruška, 18. Kristián Ctirad Šroll, 21. Tomáš Kavalír, 27. Ondřej Pinčka, 28. Tomáš Kavalír - 30. Jakub Sobek; rozhodčí: Martin Kohoutek - Tadeáš Grega; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Trojan ? - Matyáš Nosek ?; po třetinách: 3:0, 4:0, 3:1

FbC Plzeň white - SOKOLI Pardubice 10:2
branky: 1. Štěpán Nosek, 1. Tomáš Turek, 9. Tomáš Turek, 10. Jakub Sobek, 17. Samuel Hnát, 18. Šimon Kaas, 24. Daniel Denisov, 24. Tomáš Turek, 25. Tomáš Turek, 27. Daniel Denisov - 8. Ondřej Kroutil, 17. Lukáš Čapek; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Chaloupka ? - Jan Pomajzl ?; po třetinách: 4:1, 2:1, 4:0

FbC Plzeň white - FbC Hradec Králové A 3:4

branky: 17. Sebastian Poslední, 18. Jan Kleisner, 20. Sebastian Poslední - 8. David Smrčka, 12. Jan Hlávka, 23. Jakub Šiml, 26. Jiří Krček; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Daniel Chaloupka ? - Dominik Janeček ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 0:2