Home > Články > Juniorka připisuje 2 výhry, áčko bodovalo s Ústím

Juniorka připisuje 2 výhry, áčko bodovalo s Ústím

A-tým měl proti Ústí na dosah výhru, nakonec se ovšem musí smířit s bodem za prohru v prodloužení. Juniorka zvládla School Match i nedělní zápas s Chomutovem.

MUŽI A

⚔️FbC Plzeň vs Florbal Ústí 3:4p

Utkání začalo převahou hostujícího týmu, který si během první třetiny vytvořil značné množství šancí. Díky skvěle chytajícímu Šrámkovi ovšem první třetina skončila bez gólů.

Ve druhém dějství naopak převzali iniciativu na hřišti naši hráči. Skóre otevřel střelou ze středu hřiště Plachý, krátce na to ovšem po kontroverzní situaci stav srovnal Esterka.

Plzeňský se ovšem nenechali zaskočit a góly Šika a Německa jsme se dostali do dvougólového vedení. Pouhých 9 vteřin před koncem však hosté stihli snížit a ve třetí třetině jsme tak museli bránit hubený jednogólový náskok.

Podle toho i vypadala hra, hosté se snažili o vyrovnání, což nám nabídlo mnoho příležitostí na skórování z rychlého brejku. Ty ovšem zůstaly nevyužité, trefilo se naopak právě Ústí, a to 40 sekund před koncem z hry 6 proti 4.

Za výhru v prodloužení bohužel připisují druhý bod hosté, kteří závěrečné prodloužení zvládli lépe.

Áčko má před sebou nyní poslední zápas v základní části, v sobotu jedeme bojovat do Brna na hřiště Bulldogs.SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs FB Hurrican Karlovy Vary 9:0
⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs Florbal Chomutov 4:3

Junioři za sebou mají povedený týden! Středeční School Match, který navštívilo přes 260 diváků, přinesl jednoznačnou výhru nad Karlovými Vary.

„Pro nás příjemný zápas s hodně góly, který se malým divákům musel líbit. My jsme hráli při chuti a udrželi jsme si slušný standard po celou dobu utkání. Samozřejmě ceníme nulu vzadu, soupeř si alespoň jeden zářez zasloužil, nicméně Smazal byl proti,“ komentuje zápas Jaromír Täuber.

V neděli poté přišel na řadu zápas proti Chomutovu. Vzhledem k časové kolizi se zápasem mužského áčka se do sestavy dostalo i několik dorostenců. Těžký zápas jsme nakonec zvládli vítězně a z tohoto týdne si připisujeme 6 bodů.

„Chomutov byl dnes asi lepší, my jsme zápas zvládli díky nízké efektivitě střelby soupeře. Musíme se z téhle výhry otřepat a připravit se na další zápasy. Hraje se to na góly a těch jsme dali prostě více“, říká Jan Polomis.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport