Home > Články > Jaromír Täuber přebírá mužské áčko

Jaromír Täuber přebírá mužské áčko

V článku najdeš vyjádření vedení klubu včetně Jaromíra.

Jak jsme Vás již informovali, na pozici trenéra mužského áčka dochází ke změně. Novým hlavním trenérem bude Jaromír Täuber. Ten se rozhodl ukončit svojí hráčskou kariéru a nadále se bude věnovat pouze trénování.

„S Matoušem Hrdličkou jsme byli domluveni, že setrvá do konce sezóny, takže bylo potřeba hledat náhradu. Co jsem věděl, že chci, aby to byl ideálně někdo, kdo v klubu působí nebo v minulosti působil. Někdo, kdo zná naše prostředí. S myšlenkou, že by to mohl být Jarda jsem si hrál už v průběhu sezóny. Zprvu to odmítal, ale prakticky hned v týdnu po posledním zápase, i z jeho iniciativy, jsme seděli u stolu a dohodli se prakticky hned. Od spolupráce si slibuji, že poskládáme konkurenceschopný tým, kde všichni táhneme za jeden provaz, vzájemně se respektujeme a poctivě pracujeme na společném cíli. Těch posledních pět slov bych zdůraznil.“ říká manažer A týmu Pavel Strejček.

„Věřím, že Jaromír dá týmu nový impuls, který potřebuje a nastartujeme vše správným směrem, nejlépe zpět do 1. ligy“, doplňuje manažer klubu Libor Strejček.

Sám Jaromír pak ke své nové pozici dodává následující. „Moje angažování byla celkem logická volba. Sezóny po sestupu jsou vždycky náročné a často to týmy rozloží na pár dalších let. Byl bych rád, aby naše společná práce otočila tyhle rozdané karty a změnila sestup na příležitost. Dál netřeba nic říkat, ostatní věci se musí odpracovat a věřím, že výsledek bude bavit jak mě, tak hráče a fanoušky.“

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport