Home > Články > Elitní týmy tento víkend neuspěly

Elitní týmy tento víkend neuspěly

Muži v gólové přestřelce ve Znojmě prohrávají 8:14, neuspěli ani junioři na půdě lídra soutěže Wizards.

MUŽI A

⚔️ TJ Znojmo LAUFEN CZ vs FbC Plzeň 14:8

Mužský tým do roku 2024 vstupuje prohrou na půdě Znojma. Gólová přestřelka pro nás nezačala dobře a již v polovině první části jsme prohrávali o 3 góly. Tento rozdíl jsme dokázali téměř smazat, domácí ovšem ve druhé i třetí třetině dokázali nastřílet po pěti gólech a všechny body tak zůstávají ve Znojmě.

„Věděli jsme, jak Znojmo hraje, že nás budou chtít porazit zataženou obranou a kvalitními brejky. To se přesně potvrdilo, my jsme se bohužel chybám nedokázali vyvarovat a dostali jsme z toho několik gólů. V průběhu zápasu jsme ale dělali i taktické chyby v naší obraně. Několikrát jsme se dokázali z nepříznivého výsledku vrátit do utkání, bohužel jsme ale vždycky rychle inkasovali a to rozhodlo“, komentuje utkání Václav Zábran, který se po disciplinárním trestu opět vrátil do sestavy A-týmu.

Náš elitní tým tak má na kontě 18 bodů, na kýženou desítku nám schází 6 bodů. Značně se k této metě můžeme přiblížit v neděli, když na naší palubovce přivítáme Hattrick Brno, tedy tým, který onu desátkou příčku okupuje. Budeme Vás tedy potřebovat na tribuně!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Wizards DDM SO Praha 10 vs Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia 13:5

Oslabený juniorský tým nedokázal na půdě lídra ligy zvítězit a prohrává tak již druhé utkání v řadě. Wizards se do vedení dostali již v polovině první třetiny a vedení si až do samotného konce utkání kontrolovali.

Juniorka má před sebou volnější leden, 19.1 budeme dohrávat utkání s Panthers Praha, den na to nás pak bude čekat plzeňské derby s Gorilami.