Home > Články > Elitní týmy čekají venkovní zápasy

Elitní týmy čekají venkovní zápasy

A-tým v pátek cestuje na zápas do Ústí, v neděli hrajeme v Českých Budějovicích. Juniorka se utká s Karlovými Vary a Chomutovem.

MUŽI A

⚔️ Florbal Ústí
📍SC SLUNETA Ústí n/L
🗓 17.11.2023
🕒 17:00

⚔️ FBC Štíři Č. Budějovice
📍SH České Budějovice
🗓 19.11.2023
🕒 15:30

Mužský tým ani minulý zápas s Hradcem i přes závěrečný tlak a povedenou třetí třetinu nezvládl vyhrát a tak jsme již 4 utkání bez jediného bodu. Nyní nás čekají během prodlouženého víkendu hned 2 venkovní zápasy. V pátek se střetneme s Ústím, v neděli budeme cestovat do Českých Budějovic.

Ústí je aktuálně s 31 body na špici první ligy. V sezóně prohráli pouze jednou, nyní mají ústečtí již sedmizápasovou sérii neporazitelnosti. V minulém kole se střetli s Bulldogs Brno, o týden předem s Hradcem Králové. Oba venkovní zápasy zvládlo Ústí poměrem 6:5.

České Budějovice mají na kontě o 7 bodů více než my, což aktuálně stačí na 8 místo v tabulce první ligy. Budějovicím se daří domácí zápasy, naposledy doma porazili Orku a na své palubovce prohráli naposledy v září.

Čekají nás tak těžké zápasy. Drž nám palce!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ FB Hurrican Karlovy Vary
📍 HMS Karlovy Vary
🗓 15. 11. 2023
🕒 20:00

⚔️ Florbal Chomutov
📍 Městská SH Chomutov
🗓 19. 11. 2023
🕒 11:00

Juniorský tým se po dlouhé sérii proher konečně dostal z výsledkové krize. V minulém kole jsme na domácí půdě porazili plzeňské Gorily a odlepili se tak z poslední příčky průběžné tabulky první juniorské ligy.

Nyní náš čekají venkovní zápasy s Karlovými Vary a Chomutovem. Již ve středu se v HMS ve Varech utkáme s týmem, který má na kontě o bod více než my. Naposledy karlovarští prohráli s Wizards Praha vysoce 13:2. V neděli pak hrajeme v Chomutově, se kterým Karlovy Vary v tabulce sousedí.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport