Home > Články > Dorostence čeká domácí turnaj!

Dorostence čeká domácí turnaj!

Dorostenci se tento víkend představí na Lokomotivě. Přečti si preview, ve kterém najdeš i komentáře hráčů a trenéra k nadcházejícímu turnaji.

Dorostence čeká domácí turnaj! Ve třetím kole 1. dorostenecké ligy se konečně představíme v Plzni. Začátek sezóny byl pro dorost ve znamení účasti ve třetím koši. V něm jsme dokázali vyhrát 2 ze 4 zápasů, což nakonec stačilo na kýžený postup do koše druhého.

V druhém koši jsme předvedli dobré výkony, mnohokrát jsme byli lepším týmem na hřišti. Bohužel to ale stačilo na pouhou jednu výhru, 3x jsme těsně prohráli.

Dorostenci se tak nyní působí opět ve třetím koši a naším jednoznačným cílem je postup zpět o koš výše. Je před námi domácí turnaj, a tak máme jedinečnou příležitost se před našimi fanoušky a rodiči předvést.

„V posledních 3 týdnech jsem se zaměřili hlavně na práci na útočné polovině, na trénincích vidím velký posun. Věřím, že věci z tréninků dokážeme přenést na hřiště a předvedeme na Lokomotivě kvalitní výkony“, těší se na domácí turnaj trenér Ondřej Horažďovský.

Kapitán týmu Pavel Souček věří, že na domácí palubovce bude tým dobře fungovat. „Myslím si, že na turnaj jsme připraveni víc než dobře. Celé tři týdny jsme intenzivně pracovali na věcech, ve kterých jsme nebyli tak silní, a to nám podle mě hodně pomůže. Od týmu očekávám, že bude hrát jako jeden celek, který podá stoprocentní výkon. Určitě bude důležité oba dva zápasy zvládnout v hlavě a soustředit se na naší hru, kterou chceme hrát. Pokud k tomu přidáme to, co umíme z tréninků, věřím že oba dva zápasy zvládneme. A já osobně doufám, že v tom klukům co nejvíce pomůžu a podám nadstandardní výkon“, komentuje.

⚔️ FBC DDM Kati Kadaň
📍MSH Plzeň III.
🗓 5. 11. 2023
🕒 10:15

„Do zápasu budeme muset nastoupit s čistou hlavou, soupeře už známe a víme co můžeme čekat. Náš poslední vzájemný zápas jsme rozhodli až po nájezdech. V následujícím zápase se tedy budeme muset tlačit více do zakončení. V obranné části budeme muset dbát na tlak do čepele a dát pozor na individuality“, říká k prvnímu zápasu Matěj Kopal

⚔️ 1. FBC DDM Děčín IV
📍MSH Plzeň III.
🗓 5. 11. 2023
🕒 14:45

Tomáš Turek očekává vyrovnaný druhý zápas. „Poslední vzájemný zápas s Děčínem jsme sice vyhráli, ale není na místě žádné podcenění. Bude třeba podat kvalitní týmový výkon a nedat soupeři ani centimetr hřiště zadarmo. Na zápas se těším a věřím, že na domácí palubovce uspějeme.“

Třetí koš se bude dohrávat za 14 dní opět na Lokomotivě.

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň
📍MSH Plzeň III.
🗓 19. 11. 2023
🕒 10:15

⚔️ SK BIVOJ LITVÍNOV
📍MSH Plzeň III.
🗓 19. 11. 2023
🕒 14:45

Přijď naše dorostence podpořit na Lokomotivu!

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport