Home > Články > Áčko bere třetí domácí výhru v řadě!

Áčko bere třetí domácí výhru v řadě!

Pražskou Orku jsme v nedělním zápase přehráli 9:5 a zaslouženě si připisujeme 3 body do tabulky.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs ASK Orka Čelákovice 9:5

A-tým poráží Orku a připisuje si třetí domácí výhru v řadě! Do zápasu se nám podařilo dobře vstoupit a již v první třetině si vytvořit rozhodující náskok v utkání, když jsme do šaten šli za stavu 4:1.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté a dvěma góly v prvních minutách se vrátili do utkání. Klid na hokejky domácích hráčů přidal důležitým gólem na 5:3 Mentberger krátce po polovině zápasu.

Ve třetí třetině padlo celkem 6 gólů, z toho 4 do sítě hostů a utkání tak skončilo pohodlných rozdílem čtyř gólů. V utkání excelovala především naše první formace, která si připsala 8 gólů, tedy všechny góly z hokejky domácích hráčů!

„Dnes zasloužená výhra, v první třetině jsme si udělali rozhodující náskok, který se nám dařilo po zbytek zápasu kontrolovat. V některých pasážích ve druhé a třetí třetině jsme zbytečně povolili, nicméně máme 3 body a jsme za ně rádi“, říká k utkání Němeček, který byl vyhlášen nejlepším hráčem domácího týmu.

Áčko se tak stále drží na dosah desátému místu zaručující play off, boj to bude nicméně ještě velmi těžký. Příští týden vyrážíme do Hradce, ze kterého si budeme chtít po delší době přivést body z venkovního utkání.
Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport