Home > Články > A-tým startuje sezónu vítězně!

A-tým startuje sezónu vítězně!

Našemu elitnímu týmu se povedla velká otočka zápasu a na úvod soutěže si připisujeme 2 body.


A-týmu se nepovedl vstup do zápasu, kdy jsme díky našim chybám dávali soupeři mnoho možností ke skórování, námi vypracované šance jsme ovšem nevyužili. Zlom přišel až 11 minut před konce, kdy skóre otevřel Čelakovský a do pěti minut bylo srovnáno. Prodloužení nabídlo šance na obou stranách, hosté měli dokonce k dispozici nájezd, ten ale skvěle chytající Šrámek zvládnul. V samotném závěru jsme dostali k dispozici početní výhodu, kterou jsme dokázali proměnit a připsat si první domácí výhru v nové sezóně.

"Utkání bylo velice těžké, na úvod soutěže nás čekal možná jeden z nejlepších týmů. První dvě třetiny se nám proti Bulldogs hrálo špatně, soupeř má dobře propracovanou rotaci hráčů a nevěděli jsme co s tím. V závěru zápasu jsme stáhli hru na dvě lajny, trošku jsme kluky proházeli a přineslo to svoje ovoce. První vstřelený gól byl důležitý, pak nám to tam napadalo a podařilo se nám vyrovnat. Prodloužení bylo otevřené na obě strany a jsem rád, že jsme ho zvládli překlopit na naší stranu", říká trenér domácího týmu Matouš Hrdlička.

Na závěr Matouš i celý tým děkuje našim skvělým divákům, na které se těšíme opět za týden, kdy k nám přijedou Štíři z Českých Budějovic.

⚔️ FbC Plzeň VS Bulldogs Brno 5:4p

Galerie
Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport