Home > Články > A-tým přivítá Kladno, juniorku čekají dva domácí zápasy

A-tým přivítá Kladno, juniorku čekají dva domácí zápasy

Mužský tým má na programu nedělní domácí zápas s Kladnem, na Loko 3 se představíme od 17h. Juniorku čeká dvojzápas s Pantery a Kladnem, hrát budeme na plzeňské hale Slavia.

MUŽI A

⚔️ Kanonýři Kladno
📍MSH Plzeň III.
🗓 29. 10. 2023
🕒 17:00

Mužský A-tým čeká další těžká prověrka, na naší palubovku přijedou Kanonýři z Kladna. Kladno se aktuálně nachází na sedmé pozici v tabulce 1. ligy, v posledním kole Kanonýři prohráli s Ústím, v předchozích zápasech si ale připsali vysoké výhry s Orkou a Hradcem.

Náš A-tým má z posledních 4 zápasů naprosto totožnou bilanci. V minulém kole jsme prohráli na Hattricku, předtím jsme ale porazili Znojmo a Start. Začátkem října jsme prohráli doma s Otrokovicemi, Kladno na půdě Bulldogs.

Oba týmy od sebe dělí 3 body, půjde tak o důležitý zápas v boji o střed tabulky. S Kladnem jsme naposledy hráli v minulé sezóně, když jsme v předkole play off prohráli na zápasy 0:2. Nyní budeme chtít bodovat, přijď nás podpořit v neděli na Lokomotivu!

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Wizards DDM SO Praha 10
📍 Slavia VŠ Plzeň
🗓 28. 10. 2023
🕒 15:45

⚔️ Panthers Praha
📍 Slavia VŠ Plzeň
🗓 29. 10. 2023
🕒 15:45

Juniorka neprožívá dobré období. Poté, co jsme neúspěšně bojovali o postup do CE ligy, se naše dosavadní působení v 1. juniorské lize dá nazvat trápením. Ze 3 zápasů jsme si nepřipsali ani bod, těsnými výsledky jsme podlehli Kladnu a právě naši dvěma pražským soupeřům, Panthers a Wizards.

"Vstup do 1. juniorské ligy se nám nepodařil. Nepochybně jsme byli v nějaké křeči, negativní série se projevuje zejména na sebevědomí hráčů. Sice jsme všechny zápasy v soutěži prohráli těsně, hlavně ale nejsme spokojeni s předvedenou hrou. Měli jsme ale 14 dní v tréninku a věříme, že o víkendu dokážeme zúročit práci a zlomit sérii proher", komentuje situaci Jaromír Täuber.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport