Home > Články > A-tým poráží Znojmo!

A-tým poráží Znojmo!

Náš elitní tým zvládl další zápas, Znojmo porážíme přesvědčivě 6:2! Naopak spojené juniorce se nedaří a připisuje si další prohru.

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:2

A-tým navazuje na výhru z minulého týdne a připisujeme si do tabulky další tři body! Vítězství se ale nerodilo lehce, Znojmo v první třetině mělo množství šancí a poprvé do šatny jsme šli za stavu 0:2 pro hosty. Zlom v utkání odstartoval Jiří Winter, který v polovině zápasu vstřelil náš první gól a odstartoval velmi rychlou otočku. „V první třetině se nám vůbec nedařilo, dělali jsme zbytečné chyby a darovali Znojmu několik brejků. Od druhé třetiny se ale naše hra zlepšila, začali jsme si vytvářet šance a po otočce jsme se zklidnili a dobře zbytek utkání zvládli“, hodnotí utkání právě Jiří Winter.

Dalšími góly Tomáška a Šebka jsme během necelých dvou minut dokázali otočit skóre utkání a vedení už jsme si nenechali vzít. Ve třetí třetině se o uklidňující branky postarali Manas, Tomášek a v samotném konci utkání Zábran. A-tým se tak vzdaluje spodku tabulky a s 10 body jsme aktuálně na devátém místě.

„Máme za sebou další těžký zápas, Znojmo hrálo nepříjemně a přestože jsme se na ně takticky dobře připravili, prohrávali jsme 0:2 a nevěděli jsme si rady s naší hrou. Poté jsme udělali nějaké změny v sestavě, probudili jsme se, hodně nás nakopnul první gól a od té doby si myslím, že jsme byli lepší než soupeř, což jsme potvrdili ve třetí třetině, kdy jsme Znojmo prakticky k ničemu nepustili, gólově jsme odskočili a pohlídali jsme si závěr utkání. Skvělé tři body!“, hodnotí dobře zvládnutý zápas trenér Matouš Hrdlička.

Příští zápas nás čeká na půdě Hattricku Brno, který je zatím v této sezóně za očekáváními, a zde budeme chtít sebrat další body.SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ Akademie FbC Plzeň & FBŠ Slavia vs Kanonýři Kladno 5:6

Juniorskému týmu se bohužel opět nepodařilo získat první body do tabulky 1. juniorské ligy. V dalším vyrovnaném zápase s Kladnem se skóre přelévalo ze strany na stranu, hostující celek byl ovšem šťastnější a všechny body odváží do Kladna.

„Zápas plný chyb, nepřesností a zbytečných faulů. Bohužel se viditelně na hřišti v určitých momentech trápíme. Pozitivní je, že se přednes podle mě zlepšuje. Teď máme 14 dní na to se pokusit dát do větší pohody“, hodnotí další nepovedený zápas Jan Polomis.

Juniory nyní čeká potřebný volný víkend, během 14 dnů budeme mít prostor posbírat síly a pokusit se neúspěšnou sérii ukončit. Během posledního říjnového víkendu nás čekají domácí zápasy s Wizards a Panthers Praha.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport