Home > Články > A-tým poráží Hattrick!

A-tým poráží Hattrick!

Nad brněnským týmem jsme vyhráli 5:1 a zůstáváme tak ve hře o play off!

MUŽI A

⚔️ FbC Plzeň vs FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:1

A-tým poráží Hattrick! Dlouho vyrovnané utkání jsme rozhodli čtyřmi góly ve třetí třetině a všechny body zůstávají v Plzni! Děkujeme všem 155 divákům, kteří si našli cestu na nedělní zápas.

Na obou týmech bylo od začátku znát, že jde v utkání o hodně. V průběhu zápasu šance na obou stranách sice byly, gólů ale až do třetí třetiny padlo po málu. Do vedení se dostali v 16. minutě hosté, skóre zápasu vyrovnal o necelých 20 minut později Tomášek gólem z přesilovky.

Do třetí třetiny jsme vstoupili skvěle. Již po minutě hry otočil skóre zápasu na naší stranu Karel po nahrávce od Klápy. Toto duo, které u nás působí na střídavé hostování z Tatranu Střešovice, o několik minut později úřadovalo znovu, tentokrát byl střelcem Klápa. Zápas poté definitivně rozhodnul dvěma góly Horažďovský, který se v čtyřminutové přesilovce 2x přesně trefil do branky hostů.

Velký podíl na výhře měl i brankář Martin Bezděk, který pustil pouze jediný gól a ve třetí třetině se několikrát blýsknul skvělými zákroky. „Dnes jsme se drželi toho, co nám řekl trenér, a to nás dovedlo k výhře. Jsem rád, že jsem k tomu mohl dobrým výkonem přispět“, říká.

Mužský tým díky této důležité výhře zůstává v boji o první desítku, která zaručuje předkolo play off. Naším hlavním konkurentem v tomto souboji je právě brněnský Hattrick, který má aktuálně o 3 body více. Do konce základní části zbývá ještě 5 utkání a každý bod nyní může rozhodovat.Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport