Home > Články > A-tým hraje v Praze, juniorku čeká domácí derby

A-tým hraje v Praze, juniorku čeká domácí derby

Muži hrají na půdě Orky o veledůležité body, junioři se v sobotu na Slávii střetnou s Gorilami.

MUŽI A

⚔️ ASK Orka Čelákovice
📍Arena Barrandov
🗓 4.11.2023
🕒 17:15

Muže čeká v sobotu velmi důležitý zápas. Vyjíždíme do Prahy na půdu Orky, nováčka první ligy, který se nachází na posledním místě průběžné tabulky a my zde tak budeme chtít získat všechny body. Orka z posledních 4 zápasů vybojovala pouhý bod za prohru v prodloužení s Hradcem. V ostatních zápasech si pražský tým připsal vysoké prohry, ovšem na hřištích velmi kvalitních soupeřů, Bulldogs, Kladna a Ústí.

A-tým má za sebou dvojzápas hrůzy. V minulém kole jsme prohráli na domácím hřišti s Kladnem vysoce 0:10, v předchozím kole jsme si přivezli prohru 2:8 ze zápasu s Hattrickem. Bude pro nás velmi důležité se dostat zpět na vlnu větší pohody, čímž si můžeme pomoct právě potřebnými body ze hřiště týmu z Čelákovic.

Doma se opět představíme příští neděli, kdy budeme chtít s Hradcem, tedy dalším týmem umístěným pod námi, chtít vybojovat cenné body.

SPOJENÍ JUNIOŘI

⚔️ FBŠ Gorily Plzeň
📍 Slavia VŠ Plzeň
🗓 4. 11. 2023
🕒 15:45

Krize juniorského týmu pokračuje. O minulém víkendu jsme během dvou domácích zápasů s pražskými týmy opět nezískali ani bod a jsme tak osamoceni na posledním místě tabulky 1. juniorské ligy.

Možnost zlomit tuto nepovedenou sérii budeme mít tuto sobotu v derby s Gorilami. S těmi jsme již dvě utkání v kvalifikační skupině odehráli, v obou případech jsme byli úspěšní.

Hlavní partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal

Exkluzivní florbaloví partneři

Unihoc
Zone

Partneři

NSA
M?stský obvod Plze? 1
Autoprodej Šrámek
M?stský obvod Plze? 3
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
Městský obvod Plzeň 4
BSJ Group
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Jump family
Nadace čez
Krašovská
MO Plzeň 2
eurosoftware
vyřešme
Autovia
WPC
DBA
PTservis

Partneři 1. ligy ČF

Exesport