Home > Články > ​Velbloudi v Písku za 3 body!

​Velbloudi v Písku za 3 body!

Plzeňské FBC pokračuje v krasojízdě Národní ligou západ

Na půdě Písku se poměrně dlouho jednalo o velmi vyrovnanou hru, kterou ale nakonec dotáhli právě Západočeši, kteří tak nadále stoupají tabulkou. Samotný úvod utkání patřil právě Plzni, který se v šesté minutě dostala do vedení zásluhou Vyčíchla. Pouhých 101 vteřin ale stačilo Písku k obratu, a to ještě v první části. V čase 10:17 vyrovnal Kolínský, na kterého navázal v čase 11:58 Šareš. Vyrovnání přinesla až druhá třetina, a to v sedmadvacáté minutě zásluhou Němečka, a pro Plzeň to tak byla druhá trefa dne a opět bez asistence. Od vyrovnávací branky byla hra diktována velbloudy, kteří utkání rozhodovali až v samotném závěru. V padesáté minutě vrátil Západočechům vedení Matěj Sobek po asistenci Plachého, a definitivní tečku za utkáním napsal 38 vteřin před koncem Václav Zábran. Plzeň tak v tabulce poskočila na průběžné druhé místo. Další zápas čeká florbalisty FbC již tuto neděli, kdy na domácí půdě vyzvou Black Angels.

FbC Písek - FbC Plzeň 2:4 branky: 11. Michael Kolínský, 12. Ondřej Šareš - 6. Vítek Vyčíchlo, 27. Tomáš Němeček, 50. Matěj Sobek, 60. Václav Zábran; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 21 - Ondřej Šrámek 24; po třetinách: 2:1, 0:1,