Home > Články > Reportáž ze zápasu: Králův Dvůr - Plzeň 6:5p

Reportáž ze zápasu: Králův Dvůr - Plzeň 6:5p

Zítka (Kameš) - Eliáš, Kurell, Vlček, Sluka, Votava, Kusenda, Dvořák, Polyanskyj, Kovářík, Lešuk, Riley, Blažek, Balej, Nový, Uhřík, Konečný, Svoboda

Plzeň

Novotný (Bezděk) - Štejr, Stelzer, Kuneš, Nový, Šůs, Buchta, Brabec, Zábran, Tlapák, Vošta, Lapuník, Němeček, Tomášek, J. Täuber, L. Täuber

Statistiky

branky: 17. Václav Zábran, 27. Daniel Riley, 34. Michal Nový, 39. Adam Lešuk, 47. Patrik Kovářík, 63. Marek Sluka - 2. Jaromír Täuber, 9. Adam Tlapák, 39. Tomáš Němeček, 40. Jaromír Täuber, 48. Jakub Stelzer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Patrik Zítka 12 - Pavel Novotný 27; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0;

Hodnocení trenéra

Dnešní zápas se nám povedl, předváděli jsme pohlednou hru. Bohužel pro nás, soupeř mě v zakončení i dostatek štěstí a naši hráči naopak určitou smůlu. Prodloužení je už hra individualit. Do dalších zápasů zapracujeme na zakončení a budeme získávat plný počet bodů. Děkuji všem zúčastněným.