Rozpis tréninků

ROZPIS TRÉNINKŮ SEZÓNA 2019/2020

Minipřípravka Slovany (od 4 let)
Čtvrtek - 15 - 16h -> Lokomotiva 2

Minipřípravka Doubravka (od 4 let)
Úterý – 16 – 17h –> 14.ZŠ

Minipřípravka Lochotín (od 4 let)
Úterý – 17 – 18h –> SH Krašovská

Přípravka/Elévové Doubravka (r. 2009 a mladší)
Úterý – 16 – 17h –> 14.ZŠ
Čtvrtek – 16 – 17h –> 14.ZŠ

Přípravka/Elévové Slovany (r. 2009 a mladší)
Úterý – 15 – 16h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 15 – 16:30h –> Lokomotiva 2

Přípravka/Elévové Lochotín (r. 2009 a mladší)
Úterý – 17 – 18h –> SH Krašovská
Pátek – 16 – 17h –> SH Krašovská

Mladší žáci (r. 2007 - 2008)
Pondělí – 17:30 – 19h –> Roudná
Úterý – 15 – 16:15h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 15 – 16:30h –> Lokomotiva 2

Starší žáci (r. 2005 - 2006)
Pondělí – 19 – 20h –> Lokomotiva 2
Úterý – 16 – 17:15h –> Lokomotiva 1
Středa – 15:30 – 17h –> Roudná
Pátek – 18 – 19:30h –> SG

Dorost "A" (r. 2003 - 2004)
Pondělí – 20 – 21h –> Lokomotiva 2
Úterý – 18:15 – 19:30h –> Lokomotiva 1
Středa – 18 – 19:30h –> Lokomotiva 2

Dorost "B" (r. 2003 - 2004)
Pondělí – 20 – 21h –> Lokomotiva 2
Úterý – 17:15 – 18:15h –> Lokomotiva 1
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 2

Junioři "A" (r. 2001 - 2002)
Pondělí - 17 - 18h -> Rege Roudná
Úterý – 18:15 – 19:30h –> Lokomotiva 1
Úterý –19:30 – 20:30h –> Posil. Loko
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 20:30 – 22h –> Lokomotiva 3

Junioři "B" (r. 2001 - 2002)
Úterý – 17:15 – 18:15h –> Lokomotiva 1
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 2

Muži "A" (r. 2000 a starší)
Pondělí - 18 - 19h -> Rege Roudná
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 1
Čtvrtek – 19:30 - 20:30h –> Posil. Loko
Čtvrtek – 20:30 – 22h –> Lokomotiva 3
Pátek – 18 – 19:30h –> Lokomotiva 2

Muži "B" (r. 2000 a starší)
Středa – 19:30 – 21h –> Lokomotiva 2

Ženy (r. 2000 a starší)
Úterý – 18 – 19h –> SH Krašovská
Čtvrtek – 18 – 19:30h –> SH Krašovská

Brankářské tréninky (r. 2008 a starší)
Pátek - 16:15 - 17:15h -> 14.ZŠ

Kontakty na jednotlivé trenéry:

Telefonické a mailové kontakty na trenéry kategorií k dispozici > ZDE <

Partneři

Plze?
Plze?ský kraj
?eský florbal
MŠMT
M?stský obvod Plze? 3
M?stský obvod Plze? 1
Pešek technology
Účto 33
E.T.B. Solar
BSJ Group
Autoprodej Šrámek
Levná kanalizace
Atawa
LineaHome
SOS print
Česká obec sokolská
MCDAVID
Unihoc
Zone