Home > Články > Reportáž ze zápasu: Kobylisy - Plzeň 5:4

Reportáž ze zápasu: Kobylisy - Plzeň 5:4

Paleček (Kudrnáč) - Paldus, Obuškevič, Janeba, Nouzák, Hrdlička, Janů, Čejka, Michálek, Merta, Filip, Zíka, Starostka, Semerád, Havlíček, Vavřínek, Piták, Neužil

Plzeň

Bezděk (Novotný) - Štejr, Stelzer, Kuneš, Nový, Šůs, Brabec, Zábran, L. Täuber, Vošta, Němeček, Tomášek, J. Täuber, Malý

Statistiky

branky: 24. Dalibor Michálek, 26. Jakub Zíka, 33. Ondřej Filip, 57. Michal Starostka, 59. Matouš Neužil - 24. Filip Nový, 39. Josef Tomášek, 60. Vojtěch Kuneš, 60. Lukáš Täuber; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Marek Paleček 13 - Martin Bezděk 23; po třetinách: 0:0, 3:2, 2:2;

Hodnocení trenéra

Dnešní zápas jsme si prohráli individuálníma chybama. Ve druhé třetině jsme se přizpůsobili soupeřovo hře a to nám prohrálo celý zápas. Každopádně to byl první zápas v sezóně a my víme na čem musíme zapracovat. Děkuji všem v hale.